Полтавський стартап лаунж-бар «Видихай»

Це досить цікавий та молодіжний кальянний проект. Цікаво, що даний стартап вже реалізований, жителі міста мають змогу прийти та переконатися в популярності закладу. Саме в цьому місці відвідувачі поринають в абсолютно іншу атмосферу, детальніше про реалізацію стартапу, його особливість розповість Полтава Тренд.

Лаунж-бар

Вже звичними для тих людей, котрі бажають приємно провести вільний час є кафе та нічні клуби, паби. Від буденності та галасу хочеться сховатися, саме такі заклади допомагають поринути в інший світ. Все більшої популярності набувають лаунж-бари.

Це абсолютно новий формат закладів для відпочинку, молодь все частіше робить вибір на їх користь. В цьому місці можна відпочити, релакснути та набратися сил.

Стартап від талановитих полтавчан пропонує створення «кімнати для відпочинку», в якій гості закладу зможуть покурити кальян та випити в барі. Серед особливостей такого формату варто виділити відповідне оформлення. Частіше за все використовують східний стиль, з переважно м’якими, повітряними тканинами та природніми відтінками. Кольорова гамма повинна бути приємною, як і освітлення. Це місце для відпочинку.

Цікаво, що при оформленні закладу працює команда фахівців. Мова йде не тільки про дизайнерів, але й необхідна допомога психолога та інженера. Разом вони враховують всі тонкощі, кольорові комбінації, тощо.

Перспективи

Це досить перспективний стартап, адже аналогів не так і багато. Лаунж-бар є новим направленням в бізнесі, тому конкуренція в даному направленні невелика. В будь-якому разі для відкриття такого закладу необхідний стартовий капітал, важливо приділити увагу відповідному оформленню приміщення. Автори проекту мають зібрати пакет необхідних документів для оформлення, потурбуватися про рекламу.

Відвідувачі будуть приходити в такий заклад, особливо молодь. Адже завжди хочеться відволіктися від повсякденних проблем, спокійно відпочити, розслабитися в спокійній обстановці.

Поради для початківців

Відомі бізнесмени пишуть книги, в журналах та інтернет-ресурсах рясніють поради стосовно того, як реалізувати власний стартап. Варто відмітити, що узагальнених рекомендацій як таких немає.

Цікаво, що автори різних стартапів, котрим вдалося реалізувати свою ідею, радять не прагнути до ідеального продукту. Якщо є помилки, це нічого, їх завжди можна буде виправити на етапі впровадження та подальшої реалізації. Окрім конкурсу «Битва стартапів», автори цікавих проектів мають змогу реалізувати свої задуми, показавши загалу свою ідею, зацікавивши нею інвесторів. Є онлайн – майданчики, котрі дозволяють це зробити.

Є ряд заходів, котрі проходять в Полтаві, учасники котрих мають змогу отримати певну суму коштів у випадку виграшу. Це чудовий старт, мотивація та крок назустріч своїй мрії. Окрім фінансової допомоги, багато молодих, талановитих авторів стартапів отримують зворотній зв’язок та публічність. Знову ж , це чудовий шанс проявити себе, зацікавити інвесторів. Таким чином, більшість шукає та знаходить клієнтів, покупців, отримує різного роду консультації.

Полтавський стартап лаунж-бар «Видихай»

Comments

.,.,.,.