Нові можливості для розвитку бізнесу: перша стартап школа на базі Полтавської політехніки

Мрієте відкрити власну компанію та бути собі босом? Або у вас є велика ідея, і ви не можете дочекатися її реалізації? Успішні засновники стартапів мають різноманітне освітнє та соціально-економічне походження. Деякі починають у своєму гаражі, тоді як інші йдуть до бізнес-школи або університету та вивчають підприємництво, перш ніж працювати самостійно. Хоча ви, безперечно, можете стати успішним засновником стартапу без диплома, але навіщо ризикувати, якщо у нашому місті є стартап школа, яка кожного року проводить набір нових учнів. Далі на poltava-trend.

Полтавська стартап школа

Полтавська стартап школа функціонує на базі Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.  Це є основним плюсом інноваційної школи, адже вона має потужний матеріальний склад та професійних педагогів. До того ж Полтавська політехніка співпрацює з Київським політехнічним інститутом в рамках фестивалю та бази стартапів “Sikorsky Challenge”. 

Стартап школа підходить як для тих, хто починає кар’єру, так і для молодих науковців чи студентів. Ви можете приєднатися, незалежно від того, чи є ви аспірантом Полтавської політехніки, студентом першого курсу чи викладачам університету, який досі ховає свою бізнес-ідею в ящику столу.

Полтавська школа стартапу працює гнучко, використовуючи цифрові інструменти та активно розвиваючи свою діяльність. Невід’ємною частиною є вітчизняні ділові партнери та міжнародний освітній бізнес. 

Основні напрями діяльності стартап школи

У стартап школі Полтавської політехніки виховують лідерів, яким можна довірити майбутнє бізнесу та суспільства. Загалом їх діяльність зосереджена навколо трьох осей управління:

  • глобальне мислення
  • загальний підхід до управління
  • бачення, орієнтоване на людей, з етикою та соціальною відповідальністю

Тут навчають лідерів, які прагнуть мати глибокий, позитивний і тривалий вплив на людей, компанії та суспільство завдяки професійній досконалості.

Навчання у школі спонукає випускників до запуску успішних стартапів. Студенти тут можуть зануритися в передстартову культуру, яка розвиває нетрадиційне, креативне мислення. Тут вони мають змогу підключатися до підприємницької мережі людей, переймати досвід та отримувати важливі знайомства. 

Основна філософія школи стартапів проста – кожен може стати успішним підприємцем, якщо по-новому подумає про творчість, ризик і свою справу. Попри те, що ніяка навчальна програма не гарантує, що ви станете мільярдером або мільйонером, вона покаже будь-кому, як заробити на життя  та як побудувати стабільний бізнес.

Тут молоді люди вчаться:

  • Бути лідером
  • Бути членом команди
  • Розуміти, застосовувати та синтезувати термінологію підприємництва та різні компоненти підприємницького процесу та мислення
  • Розуміти, як отримати доступ і використовувати ресурси, доступні в Полтавській політехніці та ширшій спільноті, які можуть бути використані для підтримки створення стартапу
  • Створювати успішний стартап будь-якої форми (некомерційна організація, комерційний бізнес, малий бізнес, технологічний стартап, соціальне підприємство тощо)
  • Створювати рішення для проблем реального життя шляхом синтезу нової та наявної інформації та ресурсів, використовуючи підприємницький процес і мислення

Особливу увагу фахівці звертають на розвиток молодіжного сегмента ринку праці. Якщо ви зацікавлені в підприємництві, реформуванні свого способу мислення, участі в тренінгах, розроблених кращими експертами, або бути частиною широкої мережі випускників – вам до стартап школи. 

Comments

.,.,.,.