Полтавські ІТ-проекти «Skry ED» та «HRC Shuttle»

Мова йде про освітню програму та програму для оптимізації бізнес-процесів. Детальніше про реалізацію та перспективи даних стартапів розповість Полтава Тренд.

Особливості проекту

Співавторами проекту є молоді та амбіційні Євген Гиря та Павло Мальовничий. Вони переконані, що реалізація їх проекту допоможе покращити якість та підвищити рівень дистанційної освіти. Наразі дистанційне навчання не є досконалим, є до чого прагнути та є що змінювати. Хлопці працюють над запуском певної програми в глобальну мережу. Кожний вищий навчальний заклад матиме змогу купити програму, використовувати для навчання.

Цікаво те, що студенти, викладачі матимуть змогу користуватися програмою хлопців абсолютно безкоштовно. «Креативні студенти», за словами співавторів проекту, будуть платити гроші.

Роль стартап-проектів

Цікаво, що судити «Битву стартапів» запрошують бізнесменів. Це навмисна міра, адже ці люди в найближчому майбутньому матимуть змогу стати інвесторами проектів. Вони готові підтримувати та сприяти розвитку дійсно цікавих ініціатив молоді.

Голова громадської організації «HUB 21» наголошує, що величезну роль приділяють організатори та судді саме якості проектів, роботі в команді. Головною метою є те, щоб обрані, представлені на полтавському змаганні проекти були сильними, робочими.

Нагадаємо, «Битва стартапів» проходить кожного року. Ті проекти, котрі перемогли в попередніх роках, наразі активно розвиваються та функціонують. Яскравими тому прикладами є проекти «3Д-друку», «Влад-Кава». За досить короткий період часу проекти стали успішними, співавтори отримали консультаційну та інвестиційну підтримку після конкурсу.

Потенційні інвестори присутні на конкурсі, вони оцінюють та підтримують ті проекти, котрі вважають перспективними.

Допомога конкурсантам

Цікаво, що конкурсанти отримують допомогу по менеджменту та маркетингу. Для молодих команд це дійсно чудова підтримка, можливості для подальшого розвитку. Протягом двох тижнів з різними командами працює група фахівців.

Президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу» ділиться, що також допомагає конкурсантам. Він допомагає учасникам покращити свої презентації, щоб кожен міг з кращого боку розповісти про свій стартап-проект, розкрити ідею та суть. При недостовірних цифрах, чи їх невідповідності ринковим реаліям, необхідним було перероблення, виправлення помилок. Сергій Сошинський впевнений, що даний конкурс є стартом для молодого покоління. Є близько 2-3 проекти, котрі мають 100% шансів на життя, причому їх можна реалізувати протягом року.

Втілення стартапів в життя – це перспектива та майбутнє для молодого покоління, їх працевлаштування в легальному бізнесі, котре, безсумнівно, буде приносити внутрішній ВВП.

Думка організаторів

Представники групи організаторів проробили також вагому роль з проектами. Їх робота розпочалася ще на етапі підготовки, деякі навіть брали участь в відповідях на питання журі до конкурсантів.

Організатори переконані, що основний крок зроблений. Мова йде про створення ідеї стартапу, виступ учасників, представлення широкому загалу суті проекту.

Полтавські ІТ-проекти «Skry ED» та «HRC Shuttle»

Comments

.,.,.,.