Студенти Полтавського університету проходять стажування закордоном

Полтавський університет економіки та торгівлі надав можливість своїм студентам здобути хороші практичні навички та удосконалити знання англійської мови. Повідомляє «Poltava-trend».

Всупереч запровадженню карантинних обмежень понад дві сотні студентів влітку пройдуть стажування закордоном. Як розповіли в університеті, в інших країн студенти отримують унікальну можливість опанувати ази професії з врахуванням міжнародних стандартів, значно розширити свій світогляд, ознайомитися з культурою та традиціями інших країн. До того ж це дозволяє майбутнім професіоналам значно удосконалити свій базовий рівень іноземної мови.

Також студенти отримують нові знайомства та розширюють коло контактів. Після проходження стажування кожен студент отримує сертифікат міжнародного зразка і відмітку у своєму резюме.

Під час відбору на стажування проводиться розподілення студентів відповідно до їх спеціальностей та напрямків навчання. Для того, щоб студенти університету мали можливість приділити достатньо часу практичним навичкам, навчання для 1-3 курсів тривають лише до 1 травня, а розпочинаються з 1 жовтня.

Найчастіше студенти отримують роботу в готельно-ресторанних комплексах, туристичних компаніях, харчовій промисловості та на виробництві. Загалом з Полтавським університетом економіки та торгівлі уклали угоди майже п’ять сотень різноманітних підприємств та організацій у понад тридцяти країнах світу.

Варто додати, що студенти не лише вдосконалюють свій рівень іноземної мови, але й отримують хорошу можливість заробити. Наприклад, за весь період стажування можна заробити від 900 до 4 тисяч євро. Все залежить від вмінь та старанності стажиста. Звичайно, в цю суму не включаються чайові та преміальні.

Щоб отримати хорошу вакансію варто приділити увагу вивченню іноземних мов, адже це дозволить знайти спільну мову з колегами та клієнтами.

Comments

.,.,.,.