Ефективні способи вивчення дітьми іноземної мови

Кожен з батьків прагне аби його дитина отримала якісну освіту та знайшла своє місце в житті. В сучасному світі не обійтися без знання хоча б декількох іноземних мов. Звичайно, найкращий час для опанування мови це дитинство, коли дитина швидко та ефективно засвоює нову інформацію.

Як провести час з дитиною та вивчити іноземну мову

Час проведений з дітьми є неоціненним. Разом зі своєю дитиною ви може не лише займатися іграми, але й читати книжки на англійській для дітей та поринати у світ пригод чи фентезі. Також читаючи разом з своїм чадом ви прививаєте любов до книг, яка буде разом з дітьми протягом всього життя.

Вчені довели, що процес читання має неабиякий позитивний вплив на дитячу уяву. Дитина може як самостійно читати, так і слухати як хтось читає їй. Перш за все читання іноземною мовою допомагає опанувати нові слова та граматику.

Для малюків навіть гортання книги з цікавими ілюстраціями має чималий позитивний вплив, оскільки таким чином навіть в наймолодшому віці діти усвідомлюють як правильно поводитися з книгою.
Перш ніж розпочати читання книг потрібно пам’ятати декілька основних правил:

  • розпочинайте нову книгу з обговорення ілюстрацій. Наприклад, можна попросити назвати кольори, які є на малюнку, або ж попросити назвати предмети чи тварин, що там зображені;
  • діти люблять слухати одні і ті ж самі історії. Тому, читаючи кожного разу одну і ту ж книгу, ви допоможете дитині запам’ятати структуру та лексику англійської мови;            
  • читаючи книги разом з юним дослідником ви сформуєте у нього з дитинства навички читання. При цьому не забувайте виражати емоції відповідно до сюжету. Додатково можна використовувати іграшки, щоб передати дитині сюжет книги.

Де в Полтаві купити книги для дітей на іноземній мові

1

Звичайно, в Полтаві є багато магазинів з продажу літератури, однак не у всіх книгарнях є дитячі книги  іноземною мовою від популярних авторів.

Широкий вибір дитячої літератури представлений в інтернет-магазині BritishBook. Тут ви можете знайти пізнавальні та навчальні книги, а також художню літературу. Книги для вивчення іноземних мов для дітей купити в BritishBook на https://www.britishbook.ua/catalog/dlya-detey/.

Зручний інтерфейс сайту дасть змогу за лічені хвилини знайти потрібну літературу та оформити замовлення. BritishBook пропонує маленьким читачам різні види розвиваючих книг, серед яких є книги з наклейками, звукові, тактильні, книжки-іграшки з елементами, що рухаються, а також книги «пиши-стирай».

Також в інтернет-магазині ви знайдете книги популярних американських та англійських авторів – Джоан Роулін, Льюїса Керрола, завдяки яким ви перечитаєте улюблені твори мовою оригіналу.

Comments