Навіщо підприємству у Полтаві BAS і чому з ним краще, ніж без нього

Що таке BAS? Ця абревіатура розшифровується як: Business Automation Software, тобто програмне забезпечення для автоматизації виробництва. На практиці  ж BAS — це ідеальне рішення для системної автоматизації бізнесу та якісного поліпшення роботи бухгалтерії в Полтаві та інших великих українських містах.

Що можна робити за допомогою BAS? Вести облік, реєструвати накладні та складати звіти в одній системі. При цьому програмне забезпечення підрозділяється за видами спеціалізації. Так, можна купити BAS Малий бізнес, бухгалтерії, комплексного управління виробництвом, управління торгівлею тощо. 

Далі,  докладніше розглянемо можливості окремих рішень цього ПО.

Що таке “BAS для Малого бізнесу”

Це програмне забезпечення найбільше підходить малим і середнім підприємствам, що займаються виробництвом, наданням сервісних послуг і дрібногуртовою та роздрібною торгівлею.

Особливу увагу в ПО приділено операціям з планування та обліку виконання робіт, виробничих завдань і ресурсів підприємства.

Таким чином, “BAS Малий бізнес” дозволяю вашому підприємству швидко стартувати.  А ще одна приємна особливість цієї програми — вона легко налаштовується під специфіку бізнесу та не перевантажена масою непотрібних функцій. Досить кількох кліків і вся необхідна інформація вже на моніторі. 

Завдяки BAS для Малого бізнесу, ви завжди будете в курсі стану справ на підприємстві у сфері гуртової та роздрібної торгівлі, закупівель матеріалів, кількості товарів на складі. А також зможете контролювати облік грошових коштів, фінансові та майнові питання, керувати персоналом.

Як за допомогою BAS керувати торгівлею?

На сьогодні програма “BAS Управління торгівлею” — це оптимальне рішення для істотного поліпшення роботи торгового підприємства. Використовуючи це програмне забезпечення, керівники таких підприємств можуть без особливих зусиль автоматизувати систему управління персоналом, вести актуальний облік, планувати торгові операції, контролювати стан складів, працювати з оперативною інформацією та робити звіти.

Істотною перевагою програмного забезпечення BAS Комплексне управління підприємством також є можливість використання окремих прикладних рішень, наприклад, “Малого бізнесу”, “Бухгалтерія”, “Управління торгівлею” в синхронному режимі, що в підсумку дозволяє значно підвищити ефективність управління підприємством.

Comments

.,.,.,.