Розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб

Регулярні зміни в українському законодавстві частини розкриття відомостей щодо кінцевих бенефіціарних власників (КБС – далі) відбуваються дуже часто. Відповідно, юристам постійно доводиться моніторити законодавство, аналізувати зміни, виявляти плюси та мінуси ухвалених норм. Навіть, якщо якась зміна здається простою та легкою здійсненною, на практиці вона може створювати колосальну кількість проблем. Намагатимемося розглянути найбільш актуальні питання та нюанси, що стосуються КБС.

Кінцевий бенефіціарний власник є особою, яка на провадження діяльності іншої особи має прямий або безпосередній вплив. Відомості про КШС подаються держреєстратору.

В Україні 25.11.2014 ухвалили закон, де встановили нюанси подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників. Простіше кажучи, держреєстратор повинен подати встановлену законом інформацію. Крім цього, цього року було також внесено зміни, які за пропуск терміну подання цієї інформації встановлюється відповідальність. Так, дедлайн – 11.10.2021. На жаль, не завжди люди це можуть зробити. Причини – як суб’єктивні, і об’єктивні. Наприклад, людина хоче подати відомості про КБС, але в нього цього немає можливості фізичної. До того ж, не завжди ретельно продумана нормативна база створює людям багато юридичних проблем. Міністр юстиції наголосив, що встановлені штрафи застосовуватися ще не будуть. Принаймні зараз. Доки такий мораторій триватиме, не відомо. Подання звіту про КБС найчастіше викликає про людей певні складнощі. Тому найкраще звернутися за ефективною допомогою юристів. Наша компанія Imperium Lux знає всі нюанси та можливі труднощі у питаннях, пов’язаних з КБС. Звіт про КБС 2021 залишається відкритим, тому виникають різні колізії.

У нашій фірмі Imperium Lux (imlux.com.ua) або на сайті Ви знайдете відповіді на актуальні для Вас питання, отримаєте консультацію, зможете оцінити ситуацію. Вам не потрібно буде відвідувати держоргани, витрачати свій час та сили на це. До нас за допомогою звертаються клієнти з усієї країни, незважаючи на наше територіальне розташування у Києві. При цьому клієнти залишаються задоволеними наступним: якість послуг, порядність, оперативність вирішення питань, професіоналізм, грамотність, лояльність цін, націленість на позитивний результат, ефективність роботи.

Comments

.,.,.,.