У Полтаві відзнято 4 епізоди серіалу “Спадок”

Полтава стала знімальним майданчиком для 4-х епізодів нового українського телесеріалу “Спадок”, прем’єра якого запланована на зиму 2022 р. Далі на poltava-trend.

Журналісти Полтавського телеканалу ІРТ поспілкувалися з режисером та акторками кіно, які розповіли, чим здивують телеглядачів. Виявилось, що одна з героїнь серіалу Олена Савіна сама родом з Полтави, а запрошення на зйомки отримала через свою сторінку в мережі Instagram. Також вона має звання віце-міс “Краса країни-2020”.

Героїня Олени не схожа на неї, але дівчині подобається опановувати нову професію і еспериментувати з характерами. Повідомляє irt.pl.ua.

“Я граю детектива, старшого інспектора в серіалі — Монік Бензема. Трішки важкувато грати таку роль, бо я в житті інша трошки. Я добра людина, і мені важкувато зіграти прагматичну таку жінку. Можливо, трішки жорсткувату”, – ділиться Олена.

Основна сюжетна лінія “Спадку” зав’язана навколо однієї з вічних тем – спадку: після смерті заможного родича між його старшою донькою, законною спадкоємицею, та іншими членами рідні, виникають суперечки, інтриги, вирують справжні пристрасті через жадібність до грошей та майна.

Виконавиця головної ролі, актриса Лілія Кухарук, розповідає: “Саме цікаве те, що починають з’являтися не тільки родичі, а й нові невідомі люди, які говорять, що вони теж мають право на долю від цього спадку. Це і молоді жінки з дітьми, і кого там тільки не буде”.

Окрім Полтави зйомки картини проходили як в українських містах: Дніпрі, Харкові, Києві,  Львові, так і в Європі. Інші епізоди першого сезону знімалися в Італії, Каннах, Ніцці, Монако…

За словами акторів та режисера Юрія Бабаєва, Україна нічим не поступається вражаючими локаціями  європейським країнам. Україна – це Європа за всіма параметрами.

Всіх таємниць серіалу знімальна група звісно не розкриває, але обіцяє, що “Спадок” стане черговим  кінохітом, який не варто пропускати.

Comments

.,.,.,.