Топ корисних гаджетів, які слідкують за нашим здоров’ям

Цифрові технології давно проникли в усі сфери людського життя. Ця участь не минула і відстежування загальних показників стану здоров’я людини.

poltava-trend зібрав для вас топ гаджетів, які слідкують за нашим здоров’ям.

Першим у своєму списку ми розглянемо фітнес браслет Xiaomi. Для більшості людей, які ведуть досить активний спосіб життя, цей недорогий пристрій є звичним. Він виконує функції пульсометра та фітнес-трекера. Також в браслеті є функція розумного будильника, який сканує ваш сон. Будильник спрацьовує тільки під час фази, так званого, швидкого сну, що дає власнику можливість прокидатися в хорошому гуморі. Ці налаштування будильника можливі після синхронізації його із вашим смартфоном.

Наступний пристрій — це не просто розумний гаджет, а ціла домашня лабораторія. Використання Flow Health Hub дає змогу зробити аналізи крові прямо вдома. Пристрій визначає рівень цукру в крові, дозволяє самостійно діагностувати розвиток захворювання і визначити ризики для здоров’я.

Пристрій, про який піде далі мова, обов’язково потрібен людям котрі багато сидять на одному місці. Смарт-сидіння Darma використовує у своїй роботі шість сенсорів тиску. Воно розташовується на вашому кріслі або стільці та сигналізує коли, людина займає невірне положення. Це розумне сидіння сканує вашу позу та може запропонувати вам спеціальні вправи для розминки, згідно з вашим віком та вагою.

Останніми у нашому списку знайшли своє місце зразу кілька незвичних пристроїв. Це розумні кросівки та розумна пляшка для води. Кросівки для бігу Xiaomi Smart Shoes з вбудованими у підошву датчиками, нададуть вам після пробіжки інформацію про дистанцію, яку ви подолали. Вони також розкажуть про витрачені вами на пробіжці калорії та кількість пройдених кроків.

І на кінець, варто згадати про розумну пляшку, яка синхронізується зі смартфоном і контролює випитий вами рівень води. Якщо ви не достатньо п’єте рідину то на смартфон прийде відповідне повідомлення з нагадуванням. Також деякі смарт-пляшки контролюють температуру води, підігріваючи її за потреби.

Comments

.,.,.,.