Меблі для вітальні: в якому відтінку вибрати?

Вітальня має бути презентабельною та зручною для нас та для наших гостей, відповідати стилю всієї квартири. Має значення вибір правильних меблів. Завдання на перший погляд складне, але насправді достатньо відповісти на кілька питань, щоб створити ідеальний інтер’єр. А якщо потрібні якісні меблі Кременчук запропонує чимало моделей. Варто вивчити варіанти на OLX.

Які функції виконуватиме вітальня?

Якщо це місце для сімейних зустрічей, воно має бути зручним і містити:

  • просторий диван та крісла;
  • великий стіл для прийому гостей;
  • телевізор;
  • комод.

Якщо вітальня одночасно виконуватиме функцію спальні в нічний час, диван має бути розкладним.

Сучасна квартира – який колір меблів тут буде доречний?

Світлі, білі, зелені, чорні столи, прості дивани в насичених зелених або темно-синіх тонах добре виглядають на ідеально білих стінах. Дуже красиво виглядає поєднання світлих відтінків із натуральним деревом. Кольори сучасного інтер’єру можуть бути ніжними, монохромними чи контрастними. Можна розглянути варіанти з яскравими кольоровими акцентами. Не так давно в моді були чорно-білі квартири, тобто білі стіни і чорні або графітові меблі, зазвичай глянцеві. Важливо, щоб предмети меблів були простими, без прикрас та зайвого декору.

«Багатий» гламур, як і раніше, в моді

Це так званий буржуазний або садибний стиль, з безліччю прикрас, золота, важких штор та оксамиту. Вітальня може бути оформлена у темних тонах. Деякі стіни можуть бути виконані у кольорах темно-зеленого, іноді темно-синього чи темно-бордового. Меблі в таких вітальні повинні використовуватися міцні, важкі і темні. Популярністю користується поєднання дерева з оксамитом та шкірою. Найчастіше для таких квартир підходять стильні меблі незвичайної форми, які привертають увагу.

Насправді немає значення, в яких саме відтінках буде виконана вітальня. Важливо, щоб тут почувалися комфортно і господарі, і гості.

Comments

.,.,.,.