Юридичні послуги з отримання дозволу на процес будівництва у Києві

Напевно, кожен полтавець хоч один раз, але думав про будівництво власного будинку, де можна бути повноцінним господарем, і ні від кого не залежати. Таке житло має величезну кількість позитивних сторін та переваг. Але найбільшою перевагою приватного будинку, мабуть, є близькість природи і можливість більше перебувати на свіжому повітрі. Також, маючи свою особисту ділянку, можна зайнятися садівництвом або ландшафтним дизайном, що точно зробить проживання в приватному будинку ще кориснішим і приємнішим.

Однак перед тим, як насолоджуватися усіма цими благами, потрібно пройти чимало труднощів, пов’язаних із процесом безпосереднього будівництва та підготовкою до нього разом з ravgroup.kiev.ua.

Так, дуже важливо вибрати хорошу земельну ділянку, перевірити її цільове призначення, а також наявність усіх необхідних комунікацій (водопостачання, газифікація, електрифікація) та ще багато різних аспектів, від яких безпосередньо залежать подальші витрати під час будівництва, а також необхідність оформлення відповідної документації або дозволів.

Процедура отримання дозволу

Юристи Рав Груп допоможуть вам отримати дозвіл на здійснення будівництва нерухомого об’єкта, який є офіційним документом, що підтверджує легальність проведення будівельних робіт на території земельної ділянки. За наявності цього документа ви можете сміливо приступати до здійснення капітального ремонту, реконструкції, а також будівництва.

Отримання дозвільного документа можливо за допомогою кількох способів.

Так, ви можете самостійно освоювати всі тонкощі бюрократичних нюансів, зайнятися зборами всього необхідного пакету документів, а потім упродовж тривалого періоду часу відвідувати відповідні інстанції, проводячи безліч годин у чергах та в очікуванні.

А можна обійтися без цього, і довірити це питання юристам, які за символічні гроші допоможуть вам отримати заповітний документ.

Дозвіл на здійснення будівництва – це безстроковий документ, який на один об’єкт один раз видає спеціалізований орган.

Кваліфіковані та професійні юристи з великим досвідом роботи допоможуть вам отримати цей документ за допомогою надання відповідної послуги, яка складається з:

 • консультацій будь-яких складнощів;

 • сприяння у збиранні всіх необхідних документів;

 • подання та супроводу документів на майбутній нерухомий об’єкт;

 • повної гарантії благополучного одержання дозвільного документа.

Ці послуги допоможуть вам розпочати будівництво, обійшовши при цьому бюрократію, а також заощадивши гроші та час. Адже кожна відмова тягне за собою втрату часу, тому що без дозвільної документації будівельні роботи є нелегальними, а отже, ви не маєте права їх проводити.

Юристи виключають усі проблемні аспекти і протягом десяти днів забезпечать вас дозвільним документом.Пакет документів на отримання дозволу складається з:

 • правильно складеної заяви;

 • паперів, що підтверджують право власності на земельну ділянку;

 • затвердженого проекту на майбутній нерухомий об’єкт;

 • інших документів, які можуть знадобитися в залежності від того, який клас та характеристики притаманні об’єкту.

Також справедливо звернути увагу на те, що якщо ви мрієте про недоторканність вашої нерухомості та проведення якісного будівництва, то про отримання дозвільних документів необхідно подумати ще на стадії, коли проектна документація на об’єкт ще тільки формується.

Те, за що вдячні клієнти

Юристи Рав Груп допомагають швидко отримати дозвільні документи за розумну ціну.

Окрім цього, ви можете отримати безкоштовний прорахунок вартості послуги, надавши відомості про свій об’єкт.

Фахівці займатимуться такою документацією вже не перший рік, тому за наявність необхідного досвіду та знань ви можете навіть не хвилюватись.

Юристи завжди на зв’язку зі своїми клієнтами, і гарантують проведення безкоштовних консультацій та доведення кожного процесу до кінця.

Контакти:

 • 38(050) 789 17 72

 • 38(044) 337 70 57

 • 38(063) 486 23 21

E-mail: [email protected]

 • м.Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, офіс 410

Відділ з роботі із клієнтами:

 • м. Лівобережна, БЦ “Новий”
 • Техвідділ: м. Київ, вул. Голосіївська, 7

Джерело: https://ravgroup.kiev.ua/uslugi/proverka-soprovozhdeniya-pokupki-nedvizhimosti.html

Comments

.,.,.,.