Чому полтавчанам треба терміново міняти металеві водостоки на пластикові

Навіть найміцніший будинок без хорошого водостоку довго не простоїть, оскільки й фасад, і цоколь, і фундамент швидко прийдуть в непридатність від руйнівної дії дощів. Відповідно, система водовідведення одне з найбільш пріоритетних завдань при будівництві будівлі. І якість її рішення в першу чергу залежить від якості самого водостоку.

У цій статті ми розповімо, які системи водовідведення пропонує сьогодні ринок, в чому їх відмінності та чому пластиковий водостік https://nasha-stroyka.com.ua/plastikovye-vodostoki/— це оптимальний варіант.

Головна перевага пластикових водостоків

Будемо відверті, досить довго у клієнтів будівельних магазинів, що бажають встановити систему водовідведення, особливого вибору не було — водостоки були суцільно металеві. І лише порівняно недавно у металу з’явився гідний конкурент — пластик, який почав активно витісняти колишнього монополіста на всіх напрямках. Причина — очевидні переваги цього матеріалу по експлуатаційним і естетичним параметрам.

Почнемо з головного — вироби з пластику “живуть” довго. Так, виробники пластикових водостоків  https://nasha-stroyka.com.ua/ гарантують, що їхні вироби прослужать мінімум 25 років, а при акуратному використанні й того більше. Тобто поставили таку систему й забули про неї на чверть століття. Погодьтеся, з металевим водостоком, яким би не був якісним метал, так не вийде.

Чим ще вас здивує пластик?

Живучість відсотків із пластику — це далеко не повний список їх переваг перед металевими. Крім цього, такі системи:

  1. Легко встановлювати, оскільки конструкція водостоку продумана до дрібниць. Всі елементи з’єднуються спеціальним кріпленням з гумовими ущільнювачами, без клею та паяння. Це робить пристрій максимально герметичним і стійким до деформацій, особливо при екстремально низьких і високих температурах.

  2. Вони мало важать. Пластмаса — легкий матеріал, а значить, не створює додаткове навантаження на будівлю. Тому пластикові водостоки використовують не тільки в нових будинках, але й у старих, де при такому варіанті навантаження на будівлю можна не враховувати. До слова, під час монтажу металевої системи водовідведення без подібних розрахунків не обійтися.

  3. У пластика видатні технічні характеристики в плані реакції на температурні коливання (від + 40 до – 40 градусів), тобто такий водостік не боїться ні лютих морозів, ні спеки.

  4. На випадок “тропічних” злив і аномальних снігопадів пластикові водостоки підсилюють додатковими “ребрами жорсткості”, що істотно збільшує міцність конструкції.

Ну і найважливіше, пластик не схильний до корозії, тому йому не страшні подряпини або відколи, іржа на цьому місці ніколи не з’явиться. До того ж система фарбування пластику, в масі, робить такі пошкодження практично непомітними, тобто естетика вироби також не страждає.

наша стройка

 

Comments

.,.,.,.