Перетворювачі частоти для насосів

Велику кількість моделей можна використовувати в сфері управління насосами. Для цього потрібно запрограмувати їх відповідним чином. Жителі Полтави можуть ознайомитися на Частонік VEICHI з асортиментом. В цілому, Перетворювачі частоти є складними адаптивними приладами. При їх використанні в роботі з насосами, вони показують гарні результати. Це економічний, функціональний вибір.

Області застосування

Користувач може використовувати перетворювач частоти для насосів:

 • в системі вентиляції і кондиціонування. Наприклад, в компресорах;
 • в заглибних, свердловинних насосах;
 • в насосних агрегатах, наприклад, в станціях підкачки для силових розподільних пунктів, або ж в підкачуванні для водопровідних мереж;
 • в системі ЖКГ, опалення, водопостачання. Наприклад, насоси гарячої та холодної води, каналізація, обладнання котельнь;
 • в технологічних лініях в збагачувальній галузі, наприклад, піскові, пульпові насоси.

Для загальнопромислових цілей також використовують перетворювачі частоти для насосів.

Переваги та недоліки вибору

До позитивних сторін вибору перетворювача частоти для насоса відносять більш високий рівень захисту. Завдяки застосуванню даних елементів, користувач більш ефективно управляє насосними системами. В цілому, подібні пристрої багатофункціональні, завдяки чому ви зможете автоматизувати в повному обсязі насосну станцію.

До недоліків можна віднести вплив використовуваних в них принципів регулювання. Все залежить від того, який перетворювач ви вибрали: векторний, або ж скалярний прилад.

Перетворювачі частоти хороші тим, що оптимізують управління в насосних станціях. Таким чином, в них підтримується певний рівень і показники. Йдеться про тиск, рівні, витрати, споживання води, температуру.

Користувач може також здійснювати групове управління насосами. Їх застосування сприяє економії води та електричної енергії. Тому їх часто застосовують і на підприємствах. Трубопровід в свою чергу захищений завдяки пристрою від гідроударів, відповідно, термін служби збільшується.

Критерії вибору

 1. Показник потужності електроприводу, перетворювача. Повинна бути відповідність.
 2. Показник вхідної напруги.
 3. Однофазний, двофазний, або трифазний двигун насоса.
 4. Діапазон приватного управління.
 5. Спосіб управління.
 6. Число входів-виходів, відповідність експлуатаційним потребам.

Спираючись на дані параметри, можна підібрати перетворювач частоти самостійно. Якщо ж залишаються будь-які питання, або ж труднощі, завжди можна звернутися за консультацією.

Житель Полтави також може звернути увагу на тривалість гарантійного терміну. Чим довше значення, тим, відповідно, краще якість.

Надійний виробник

Саме таким є бренд виробника «Veichi». Це високотехнологічне підприємство, яке займається розробкою, виробництвом і продажом промислової автоматизації. Жителі Полтави можуть ознайомитися з багатим асортиментом електротехнічної продукції. До переваг вибору користувачі відносять надійність виробів. Адже продукти компанії ведуть себе досить добре через високу якість, стабільну продуктивность.

Продукти «Veichi» використовуються в різних областях. На заводі компанії використовують передові автоматичні виробничі лінії, стежать за якістю.

Полтавчани можуть бути впевненими в придбаній продукції на 100%, адже її розробкою займається команда професіоналів. В інтернет-магазині ви знайдете все необхідне.

Преобразователи частоты для насосов

Comments

.,.,.,.