Правила для садівників: як обрізати черешню

Улюбленим усіма деревом в садах є черешня. Для отримання хорошого врожаю стиглих ягід, потрібний відповідний догляд. На жаль, мало хто знає, як проводиться Обрізка черешні. «Аптека Садівника» допоможе полтавчанам вирішити цю проблему.

Особливості обрізки черешні

  1. У перший рік саджанець без гілок. У разі, якщо він коротший 1 метра, тоді обрізати майбутнє дерево не можна. Краща довжина – 50 см над землею. Важлива профілактична обробка всіх плодових дерев, черешні в тому числі. Восени такі саджанці не потрібно обрізати, адже гілки ще не зміцніли. Дерево погано через це перенесе зиму. Перенесіть процедуру обрізання дерева на весну, або ж на літо.
  2. Зрізуйте торішні скелетні гілки на 20-30 см. Між гілками, ярусами відстань повинна бути як мінімум 60 см.
  3. На третій-четвертий рік формується другий ярус черешні. Необхідно очистити стовбур від нових гілок (вище 80 см).
  4. На п’ятий рік черешня активно приносить плоди. Гілки не повинні перевищувати 4 метра. Потрібно позбутися від сухих, поламаних гілок. До п’ятирічного віку рекомендована довжина гілок не повинна перевищувати 50 сантиметрів, а оптимальна відстань не повинна бути менше 30 см.

Садівникові потрібно звертати увагу на те, що основна обрізка черешні припадає на період ранньої весни, тобто до моменту розпускання бруньок. Експерти радять також прорідити квіткові бруньки.

Літня обрізка черешні

Важливо своєчасно проводити обрізку дерев, адже якщо цього не зробити, тоді гілки виростуть занадто довгими. Можливе зростання під гострим кутом. Обрізку черешні варто робити після цвітіння до моменту набрання маси плодів.

У разі випускання занадто довгих горизонтальних пагонів, кінчики відщипують. Цю процедуру проводять після збору врожаю. Таким чином, гілка не росте в довжину.

Виконуючи своєчасну обрізку черешні, ви забезпечите себе врожаєм.

Наповненим, якісним і інформаційним ресурсом, в якому користувач знайде все необхідне, стане «Аптека Садівника». Саме тут зібрані Садові тренди, продукція, яка забезпечує надійний захист сільськогосподарських культур від шкідників, бур’янів, або збудників хвороб.

Жителі Полтави зможуть краще ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину, підібрати все необхідне. Також в «Аптеці Садівника» підібрані практичні поради експертів щодо того, як правильно обрізати черешню і не тільки.

Правила для садівників: як обрізати черешню

Comments

.,.,.,.