Поради: як обрати колечко полтавчанам?

Колечка вже дуже давно є одним із найпопулярніших аксесуарів серед чоловіків та жінок. Свою актуальність та безумовну перевагу над іншими не втрачають срібні та золоті ювелірні вироби, адже з часом вони стають лише ціннішими на українському ринку. 

Колечко є чудовим подарунком для другої половинки, воно ідеально підкреслює будь-який образ, зовнішній вигляд, підкреслює переваги та приховує різноманітні недоліки. Раніше золоте колечко вважалось показником відповідного статусу, зараз ж вони є абсолютно доступними для кожного, тому купити кільця в Україні – взагалі не проблема.

Проте перед тим як придбати колечко слід визначитись із його виглядом, розміром, аби воно гармонійно доповнювало вас, а не створювало дискомфортів. Саме тому до вибору прикрас слід підходити відповідально та серйозно.

На що слід звернути увагу при виборі колечка?

3

Візуально вам може сподобатись будь-яка прикраса, але тоді, коли ви одягаєте її, розумієте, що вона зовсім не підходить вам. Саме тому перед походом у ювелірний магазин варто звернути увагу на те, які ж колечка підійдуть вам під ваші параметри та зовнішній вигляд. Найважливіший критерій – це розмір та вигляд ваших пальців.

Наприклад, власникам довгих, великих пальців варто обирати колечка з овальними камінцями та масивними кільцями, адже такі ніби-то невеликі деталі гарно приховають усі недоліки. Також слід уникати колечок трикутних і квадратних форм та дрібних вставок.

Широкі або ж середні колечка необхідно обирати тим, у кого вузькі пальці. Ідеальними будуть горизонтальні колечка або прикраси з плетінням. Важливо уникати кілець із дрібненькими камінчиками, адже візуально вони роблять пальці ще вужчими.

Для власників коротких пальців варто обирати прикраси невеликі за розміром. Так само не варто відмовлятися від овальних і каплевидних каменів. Асиметричні, незграбні, без каменів і ребристі камені теж прикрасять руки. Нагадаємо, що великі кільця візуально ще більше зменшать довжину пальців.

Для пухких пальців варто обрати асиметричні кільця, незвичайних форм та з камінцями. Вони візуально зроблять палець довшим і тоншим. Уникайте горизонтальних візерунків.

Власниці тонких пальців можуть обрати будь-який вид колечок, адже для цього типу підходять практично всі види прикрас. Їх гармонійно доповнюватимуть як і масивні, так і маленькі колечка та будь-які розміри камінчиків.

Де придбати колечко? 

4

У Полтаві є безліч різноманітних ювелірних лавок, їхній величезний асортимент дозволяє обрати собі прикрасу на будь-який смак. Проте в таких магазинах не завжди якість виробів відповідає ціні. Саме тому одним із найкращих виборів є придбати колечко в перевіреному онлайн-магазині. Таким є aurum. На сайті ви точно оберете саме цю прикрасу, яка ідеально підійде вам та доповнить ваш образ. Крім цього, там ви знайдете великий вибір колечок з різноманітних матеріалів, різних форм та видів. Вас приємно здивують ціни та акції, якими часто можна скористатися, користуючись цим сервісом. Онлайн-консультанти нададуть вам усю потрібну допомогу та поради при виборі колечка.

Comments