Як швидко отримати кредит в Полтаві?

Взяти сьогодні кредит простіше, аніж це було колись. Вже можна забути про походи в банк, довгі черги і очікування, а також переживання про те, дадуть вам кошти в кредит чи не дадуть. Такі сервіси онлайн-кредитування як “Кешинський” – чудова альтернатива для швидких і невеликих позик. 

А для того, щоб отримати кошти на карту і вирішити фінансові проблеми (заплатити за оренду, відремонтувати автомобіль, оплатити комунальні послуги тощо), зверніться до сервісу “Кешинський”. З його допомогою кредит онлайн Полтава отримати простіше, ніж можна було собі уявити. Достатньо просто дотримуватися кількох послідовних кроків. 

Крок перший: визначте, яка сума в кредит вам потрібна 

Ще до того як брати кредит потрібно визначитися з сумою кредитування. “Кешинський” пропонує розрахувати все на спеціальному онлайн-калькуляторі – як суму, так і дату погашення кредиту. До слова, максимальною сумою кредитування є 10 000 гривень. 

Крок другий: реєстрація на сайті 

1

Після розрахування кредиту на онлайн-калькуляторі і натискання кнопки “Оформити заявку” перед вами відкриється віконечко зі спеціальною формою для заповнення особистих даних. Надзвичайно важливо відповідально заповнити особисті дані, адже наступного разу сервіс запропонує для вас більш вигідні умови для кредитування і ви зможете скористатися приємними бонусами. 

Крок третій: заповнення заявки 

Після заповнення особистих даних необхідно також заповнити заявку на кредит. Тут все відбувається дуже швидко – буквально за 14 хвилин вам відправлять рішення стосовно вашої кредитної заявки.  

Крок четвертий: верифікація 

Третій етап отримання кредиту на сайті “Кешинський” – це верифікація банківської карти. Полтавчанам потрібно ввести на цьому етапі дані з банківської картки і натиснути кнопку “Підтвердити”. Після цього – не лякайтеся! – на карті тимчасово заблокується сума до однієї гривні. Це потрібно буде для того, щоб підтвердити, що ви є власником карти і маєте до неї доступ. 

При цьому сервіс гарантує клієнтам цілковиту конфідеційність і те, що дані вашої картки не будуть розголошуватися. А безпека сьогодні – понад усе.  

Крок п’ятий: отримати кеш на картку 

2

Ну ось і фінальний етап отримання кредитних коштів. Після заповнення заявки та верифікації карти ви отримаєте повідомлення на телефон і вже через кілька хвилин після схвалення заявки чекайте на поповнення балансу карти. 

І наостанок – пам’ятайте, що у випадку виникнення будь-яких проблем з кредитом, ви завжди можете звернутися за допомогою до технічної підтримки.  

Comments

.,.,.,.