Як винаймати квартиру щоб не обманули

Оренда квартири на добу або тривалий термін в Україні в останні роки стала ставитися до розряду поширених явищ. Фахівці, які успішно працюють в області нерухомості, розкажуть про важливі нюанси вдалого здійснення таких угод. Прислухавшись до своїх побажань і правильно зіставивши їх з якістю запропонованих варіантів, ви обов'язково знайдете затишну квартиру, в якій на протязі всього часу можна почувати себе як вдома.

Плюси оренди квартири в порівнянні з послугами готелю

Багато потенційних клієнтів схиляються до того, що оренда квартири на кілька днів є гідною альтернативою проживання в готелі. Цьому факту є досить обґрунтовані пояснення:

 • зняти номер в готелі буде дорожче, особливо якщо ви претендуєте на поселення в престижних районах;
 • в готельному номері складно розмістити одночасно кілька людей, бажаючи заощадити кошти;
 • в готельному номері вкрай рідка можна скористатися можливістю самостійно приготувати на кухні улюблені страви;
 • площа навіть невеликої квартири дозволяє себе почувати набагато комфортніше;
 • важлива перевага поселення у квартирі — конфіденційність перебування в ній вас і ваших гостей.

Винаймаючи квартиру, ви можете сміливо розраховувати на знижки для постійних клієнтів, на зниження ціни оренди в пропорційній залежності від кількості заявлених днів проживання. Тільки у квартирі ви знайдете звичну для вас гардеробну, пральну машину, мікрохвильову піч, іншу побутову техніку.

Поселившись у квартирі, вам не доведеться перебудовуватися і пристосовуватися до умов організації побуту що кардинально змінилися. Сьогодні в кращих столичних апартаментах виконаний дизайнерський або євроремонт, є все необхідне для комфорту, пропонуються постільна білизна, халати, капці, приладдя для особистої гігієни.

Способи пошуку квартири для оренди

Перед тим, як винаймати квартиру подобово, слід визначитися, який зі способів вирішення цього завдання буде прийнятним саме для вас. Можна приступити до пошуків квартири самостійно або за допомогою агентств нерухомості, які надають відповідний перелік послуг.

Якщо ви вирішили підшукати майбутнє житло самостійно, вам доведеться:

 • орієнтуватися на поради знайомих, у яких можуть бути інші смакові переваги;
 • переглянути масу пропозицій, розміщених в мережі Інтернет, проаналізувати великий обсяг інформації;
 • особисто контактувати з господарями нерухомості, вести ділові переговори;
 • заглибитися в нюанси здійснення угоди, розраховувати тільки на свої сили та знання.

Кожен з перерахованих пунктів вимагає енергії, часу, підключення комунікативних здібностей і інтуїції. Особливо відповідальним є процес пошуку та оренди квартири подобово, якщо ви не маєте відповідного досвіду і приступаєте до нього вперше.

Однак набагато простіше використовувати сайт по оренді квартир DOM.RIA. Тут представлені перевірені об'єкти стан яких особисто вивчав інспектор. Спеціаліст зняв реальний стан панорамною камерою з круговим оглядом. DOM.RIA №1 серед сайтів оренди нерухомості в Україні. Це вдалося досягти перевіреної та правдивою інформацією, а також програмою перевіреного житла доступною всім громадянам України.

Що важливо оцінити, орендуючи квартиру?

З метою зменшення кількості ризиків, якщо ви не шукаєте дистанційно, вам необхідно:

 • оцінити адекватність заявленої господарем ціни в залежності від класу житла і його розташування;
 • ретельно перевірити факт законного володіння господарем даної нерухомістю;
 • більше дізнатися про особистості людини, що здає житло;
 • приділити особливу увагу огляду квартири, оцінки якості проведеного в ній ремонту, справності опалювальної системи та каналізації;
 • перевірити працездатність побутової техніки, функціональність меблів;
 • уточнити вимоги, що стосуються експлуатації приміщень, внесення орендної плати.

При дистанційному пошуку житла приділіть увагу вивченню фотографій, їх якості та кількості, опису об'єкта. Постарайтеся переконатися в тому, що зображення на знімках максимально відповідають оригіналу. Додатково поцікавтеся правилами зустрічі, заселення і виселення гостей. Уточніть, чи згоден господар на підписання договору найму, надання клієнту звітних документів в разі його відрядження.

Якщо господар наполягає на внесенні застави, постарайтеся порозумітися з ним щодо порядності висловлених намірів. А ще краще, щоб не створювати собі зайвих клопотів і мати повну впевненість в прозорості угоди, довірите реалізацію своїх побажань досвідченим фахівцям у сфері нерухомості, які працюють багато років, гарантуючи чесність і прозорість умов співпраці. Такий підхід позбавить від необхідності вирішення багатьох завдань і стане гарантією заселення в ті апартаменти, які були обрані онлайн.

Comments