“Жіночий квартал” сьогодні у Листопаді

18 березня на території палацу дозвілля “Листопад” пройде концерт гумористично-розважального шоу “Жіночий квартал”. poltava-trend.in.ua дізнався, що у рамках концерту плануються номери танцювального і вокального характеру. Неодмінним атрибутом “Жіночого кварталу” також завжди є гумористична програма, яка стосуватиметься актуальних подій в Україні та світі. Квитки на концерт ще є в продажу. Вартість квитка коливається від 260 до 860 гривень. Початок концерту призначено на 19 годину. Учасницями цього нового гумористичного проекту являються артистки “Вечірнього кварталу”, “Голосу країни” та зірки “Ліги сміху”. Полтава являється першим містом у гастрольному турі. Також концертні програми “Жіночого кварталу” можна буде побачити в Чернігові, Рівному, Луцьку, Кривому Розі та Черкасах.

Нагадаємо, що паралельно відбуватиметься гастрольний тур “Вечірнього кварталу”. Першими, нову концертну програму, зможуть побачити жителі міста Кременчук. Також “Вечірній квартал” відвідає Харків, Суми, Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя та Бровари. Концертний тур “Вечірнього кварталу” закінчиться 29 березня. Це, скоріше за все, зумовлено тим, що команда “Кварталу” збирається підтримати Володимира Зеленського у день виборів. У свою чергу “Жіночий квартал” теж призупинить свій гастрольний тур 21 березня і продовжить його 3 квітня. Вся команда “Кварталу” завжди підтримувала Зеленського і звісно хоче бути разом із ним у цей, такий знаковий і відповідальний для всіх українців, день.

Також, сьогодні о 20:45, повинна вийти в ефір перша серія серіалу “Слуга народу 3”. Головні ролі у двох попередніх сезонах серіалу зіграли учасники “Квартал 95”. Зйомки серіалу було завершено 12 березня. Остаточна кількість серій третього сезону наразі не відома. Також можливі деякі зміни в акторському складі.

Comments

.,.,.,.