Володимир Висоцький в Полтаві

25 січня день народження Володимира Висоцького. Під пісні фільми і спектаклі цього видатного класика авторської пісні, барда, і артиста виросло не одне покоління наших співвітчизників, повідомляє «Полтава. Trend».

Сьогодні, 23 січня, до дня народження В. С. Висоцького в Полтаві пройде музично-поетичний спектакль «Порвали парус. Висоцький». Побачити виставу полтавці зможуть в Полтавському Українському Музично-драматичному театрі імені Гоголя о 19.00.

Поставлений спектакль гастрольною театральною сдудією-майстернею Максима Голоскова (Макса Голоса). Прем’єра цієї вистави відбулася до 80-річчя Володимира Висоцького, яке його шанувальники відзначали в 2018 році. У виставі крім самого Максима Голоскова грають такі прекрасні артисти театру і кіно як Єлізавета Жарова, Олександр Хомич, Тетяна Волкова та інші. Тривалість вистави 1 година 45 хвилин. Вистава «Порвали парус. Висоцький» неординарна, вона поставлена в особливому жанрі, якому, напевно, і назви немає, вона уся пронизана емоційністю, яскравим вибуховим характером – як усе життя генія Висоцького.

Любителі творчості Володимира Висоцького знають, що кожна його пісня – не що інше як невеличка вистава. У той же час Висоцький граючи на сцені театру або в кіно, ніколи не переставав бути поетом і бардом – практично будь-яка вистава або фільм з його участю супроводжувалася поезією і піснями у виконанні автора. І взагалі Володимир Висоцький йшов по життю з високо піднятими вітрилами, які були натягнуті до барабанного дзвону, незважаючи на шторми і бурі, які незмінно супроводжували цю велику людину, кидаючи його по хвилях долі.

Творчість Висоцького не втратила свого значення і зараз. У кожній його пісні, в кожній його ролі практично будь-яка людина може побачити і «свою роль» в цьому житті, освіжити спогади про улюбленця мільйонів Володимира Висоцького.

Довідки про виставу, наявність та вартість квитків можна отримати за телефоном (0532) 607-856.

На фото: виконавець головної ролі і режисер театру Максим Голосков

Comments

.,.,.,.