Як у Полтаві відзначатимуть День Прапора та День Незалежності України?!

До святкування 28 річниці Дня Незалежності України запланований ряд  заходів: забіг у вишиванках, формування живого тризубу, автопробіг та міський піший квест з холі фестом. Детально  розповість Poltava-Trend.

Святкування в Полтаві з нагоди найбільших державних свят розпочнуться з 22 серпня з відкриття виставки «Картина затуляє краєвид», що пройде у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв).

Изображение удалено.

23 серпня о 9:00  розпочнеться  святкування Державного прапора України урочистим підняттям та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка та пам’ятному знаку «Загиблим українським козакам».

О 16:00 для поціновувачів мистецтва відбудеться відкриття персональної виставки Івана Новобранця з нагоди 80-річчя від дня народження в Полтавському художньому музеї 9Галерея мистецтв). В експозиції будуть представлено малярство (народна картина), акварель та народні інструменти.  Відвідати виставку можливо до 15 вересня 2019 року.

Изображение удалено.

О 17:00 у парку «Перемога» (головна сцена) відбудеться яскраве, вибухаючи різними кольорами завершення дня. Мова йде про наймасштабніший флешмоб до Дня прапора України – фестиваль фарб холі “Color fest Poltava”.

холі фест

О 18:00 заплановий сучасний, драйвовий та патріотичний флешмоб, організатором якого виступає ГО «Обласний молодіжний центр», відбудеться у парку «Перемога».

24 серпня з 9:00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника гетьману України Івану Мазепі з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України та 100-річчя відродження Української державності.

О 10:30 Молебень за Україну та захід по вшануванню пам’яті загиблих учасників АТО на алеї Герої АТО на центральному кладовищі.

О 10:00 пройде забіг у вишиванках. Старт у парку «Перемога», участь безкоштовна, але головною умовою – бігти у вишиванці, дистанцією у 3 кола.

забіг у вишиванках

О 11.00 –  відбудеться фестиваль сімейної активності та благодійності в парку «Перемога». Це загальноміська подія до Дня незалежності, яка покликана поширювати доброчинність в місті. На захід запрошуються сім’ї, для отримання позитивних емоцій від спільної роботи. На фестивалі діятиме благодійний ярмарок та виставка з продажу робіт зроблених власноруч дітьми та молоддю з інвалідністю «Центру для дітей та сімей». Участь у всіх заходах передбачає невеликі благодійні внески, які підуть на допомогу тимчасово перебуваючим сім’ям.

фестиваль

О 12:00 всьоме відбудеться утворення «живого Тризуба» на площі перед Полтавською ОДА. Для участі достатньо прийти у вишиванці чи білій футболці.

живий тризуб

Також о 12.00 –  можна взяти участь у відкритому мікрофоні: авторські пісні у виконання Театру поезії та пісні «Надежды маленький окестрик» на вулиці Соборності від підземного переходу «Злато місто» до ЦУМу

О 19.00 – на Театральній площі відбудеться святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України.

25 серпня на 14:00 запрошуються всі жінки на Перший жіночий фестиваль Ladies Fest до парку «Перемога».  Саме на ньому пройдуть обговорення про власне майбутнє, стосунки з близькими, виховання та освіту для дітей, кар’єру, бізнес та самореалізацію в цілому. Участь у заході безкоштовна.

для жінок

Також,  з 24 по 26 серпня по вулиці Соборності (від “Злато місто” до ЦУМу) працюватиме виставка декоративно-прикладного мистецтва “Містечко майстрів”.

Comments