Основні тенденції серед гаджетів у 2019 році

Сучасного користувача майже нереально здивувати новинками серед мобільних гаджетів. Але poltava-trend спробували вибрати самі цікаві тенденції сучасних смартфонів, які будуть актуальними впродовж 2019 року.

Такі особливості, як безрамковий дисплей і збільшення кількості основних та фронтальних камер будуть актуальними у 2019 році. Деяка різниця спостерігається стосовно фронтальних камер у компанії Xiaomi. Xiaomi Mi Mix 3 являється слайдером і фронтальні камери цього телефону розташовані не на самому екрані, а займають його висувну частину. Екрани смартфонів у цьому році збільшуватимуться. Підвищуватиметься і роздільна здатність екрану та кут огляду. Широкоформатні дисплеї будуть максимально актуальними впродовж всього 2019 року. Здавалося б хвиля еволюціонування дисплеїв уже пройшла, але 2019 рік підготував для любителів інновацій не очікуваний подарунок. Корейська компанія Samsung порадувала своїх прихильників першим смартфоном-планшетом із гнучким екраном. Samsung Galaxy Fold був презентований у лютому цього року. В продаж він повинен поступити з квітня, але ціна на такий унікальний девайс буде на рівні двох флагманів тієї ж Samsung. Також у цьому році спостерігається тенденція по перенесенню сенсора відбитка пальців прямо на екран смартфону. Тепер щоб розблокувати смартфон за допомогою відбитка варто буде доторкнутися до будь-якого місця на екрані. Також однією із незвичайних тенденцій цього року є виготовлення смартфонів з алмазним екраном. Екран такого гаджета буде у декілька разів міцніший і дуже стійкий до подряпин та інших механічних впливів.

Смартфони з підтримкою стандарту 5G з’являться майже у всіх компаній. Парадокс цієї інновації у тому, що сам зв’язок 5G, ще не впровадив жоден з операторів.

У цьому році операційна система Android 9 стане стандартною для більшості новітніх смартфонів. Android 9 почне використовувати штучний інтелект для покращення своїх функціональних можливостей та швидкодії. Також ця операційна система буде економити енергію вашого смартфону шляхом оцінки частоти запуску додатків і закриття непотрібних. Android 9. Сама операційна система буде адаптуватися під потреби користувача та прискорювати роботу додатків, оскільки вони будуть попередньо завантажені у пам’ять.

Comments

.,.,.,.