Устаткування для громадського харчування та фастфуду від компанії Іnoxtrade – надійне, сучасне та стійке

Громадське харчування у всій різноманітності варіантів організації, стріт-фуд та фаст-фуд протягом десятиліття б’ють рекорди затребуваності серед мешканців Полтави. І це має під собою матеріальний базис – адже ці напрямки діяльності відрізняються високою рентабельністю та швидкою окупністю інвестицій. Сучасна та високотехнологічна лінія роздачі дозволить полтавським підприємцям організувати роботу закладу відповідно до рекомендацій санітарного лікаря та правил маркетингу.

Переваги компанії – для вас

Компанія Іnoxtrade пропонує полтавцям вичерпний перелік обладнання із нержавіючої сталі для організації роботи закладів громадського харчування. Такі меблі є не тільки сучасними, стильними та безпечними, але й мають значний термін безпроблемної експлуатації. Своїм клієнтам компанія Іnoxtrade гарантує:

  • відповідність всього обладнання високим галузевим стандартам якості;

  • варіабельність комплектації обладнання (зокрема можуть бути обумовлені такі опції, як товщина скла вітрин, система управління, необхідність наявності холодильних агрегатів, а також розміри готової конструкції);

  • модульність кожного виробу та можливість модифікації зовнішнього вигляду;

  • широкий асортимент найрізноманітнішого призначення – обладнання для фаст фуда, для комплектації роздавальних ліній їдалень та кафе, для оснащення гарячого та холодного цехів;

  • гарантійне обслуговування;

  • безкоштовні виїзди працівників для вимірів дома установки;

  • креслення та 3Д візуалізації замовлення.

6

Надійний матеріал

Придбати нейтральне обладнання для громадського харчування та почати використовувати його можна в найрозумніші терміни – так, виготовлення обладнання займає від двох днів. Разом з тим, висока якість виконання кожної деталі дозволить бути спокійним на безперервність виробничого процесу, незалежно від його особливостей. Нержавіюча сталь, яка є основним матеріалом для виготовлення обладнання від компанії Інокстрейд, має підвищену корозійну стійкість, хімічно інертна (тобто не вступає у взаємодію з кислотами та лугами), не деформується при високих температурах, легко піддається всім видам обробки (у тому числі і за допомогою сучасних деззасобів) і зарекомендувала себе як стійкий до механічних пошкоджень матеріал. Поєднання цих якостей дозволить підприємцю із Полтави укомплектувати як роздавальні лінії будь-якої конфігурації, так і кухню закладів громадського харчування.

Comments

.,.,.,.