Де в Полтаві взяти дизельний генератор в оренду ?

Якщо потрібно налагодити електропостачання у віддаленому від ЛЕП місці або на вашому підприємстві трапляються періодичні збої в електропостачанні, без дизельного генератора не обійтися, і залишається тільки вирішити, купувати такий агрегат або орендувати.

У цій статті поговоримо про переваги прокату ДГУ, і де його можна взяти в оренду в Полтаві.

Навіщо орендують дизельні генератори?

Попри те, що питання купувати або орендувати генератор — особиста справа кожного, існують ситуації, коли прокат очевидно вигідніший за купівлю.

Почнемо з того, що хороший дизельний генератор — задоволення не з дешевих, і далеко не всі підприємці мають вільні кошти на його придбання. У такому разі оренда — це саме те, що потрібно, щоби розвя’зати тимчасові проблеми електропостачання.

Крім того, такий апарат може знадобитися:

  • при проведенні одноразових акцій поза зоною дії ліній електропередач;

  • як джерело живлення під час проведення ремонту електромереж;

  • при аварійних ситуаціях під час стихійного лиха;

  • при віялових відключеннях світла.

До речі, дизельні генератори також часто беруть в оренду, щоб протестувати перед покупкою роботу конкретної моделі.

Чим зручний прокат дизельних генераторів?

Сьогодні оренда дизельних генераторних установок в Україні — популярна послуга. Багато підприємств та організацій вважають їх купівлю нерентабельною, оскільки потребують лише періодичного використання таких агрегатів.

Мало того, щоб заощадити кошти, можна вибрати обладнання, що відповідає індивідуальним вимогам споживання палива, з урахуванням мінімальних та пікових навантажень.

До уваги, турбуючись про задоволення потреб клієнтів, компанія Dalgakiran, що спеціалізується на реалізації та обслуговуванні автономних електростанцій, пропонує прокат дизельних генераторів потужністю: 10-500 кВт і більше.

Сьогодні у цій сфері бізнесу з “Далгакіріан компресор Україна” співпрацюють десятки промислових та сільськогосподарських підприємств, будівельні компанії, офіси, комунальні та державні установи.

Важливо! Договір про оренду дизельного генератора можна укладати на різні терміни: від 24 години до місяця і більше. При прийнятті заявок у договорах, крім загальних прав та обов’язків, прописуються й індивідуальні побажання клієнтів.

Угода про оренду ДГУ також визначає вартість, терміни, умови обслуговування та доставлення обладнання.

Comments