Митний брокер від групи компаній ZAMMLER – швидке та комфортне оформлення вантажів

У сучасному світі кордони на карті – це лише умовності в тому випадку, коли йдеться про торгівлю і, відповідно, перевезення товарів. Саме з цієї причини багато полтавців, чий бізнес безпосередньо пов’язаний з торговими операціями та постачанням імпортних товарів, часто вдаються до послуг митниці. Ввезення товарів різних груп в Україну і процес оформлення документів, що сприяє цьому, легкими назвати не можна, і тому майже всі підприємці з Полтави хотіли б вирішити питання з найменшими втратами дорогоцінного часу, в рамках закону і максимально ефективно. Тому митні послуги від групи компаній ZAMMLER – це саме те, що потрібно бізнесменам для того, щоб почуватися впевнено і точно знати, що всі їхні вантажі будуть оформлені так, як належить.

Послуги брокера для вас

Разом із компанією ZAMMLER полтавцям стануть доступні такі численні переваги, як:

  • всі види митного оформлення (у тому числі тимчасове вивезення або ввезення, транзитне слідування вантажу);

  • тільки досвідчені та компетентні співробітники, які мають значний стаж роботи за спеціальністю та працюють на результат;

  • отримання міжнародних сертифікатів;

  • можливе надання консультаційних послуг або комплексний супровід угод;

  • всі види оформлення вантажів на митниці в одному місці – у співробітника групи компаній ZAMMLER;

  • консультації щодо надання митних пільг – адже можливість трохи заощадити завжди актуальна:

  • вирішення спорів щодо послуг митниці чи рішень компетентних органів;

  • лояльна вартість послуг митного брокера;

  • акредитація вантажів, розрахунок вартості їх транспортування, послуги складського зберігання – все для того, щоб вам було комфортно та безпечно вести бізнес.

послуги брокера

Митниця та все, що з нею пов’язано

Незалежно від того, якого розміру компанією володіє полтавець, рано чи пізно виникає необхідність отримання консультації митного брокера. Як правило, це безпосередньо пов’язано з масштабуванням бізнесу – коли підприємець відмовляється від колишніх логістичних ланцюжків та вибудовує прямі власні канали постачання товару з-за кордону. Це допомагає йому зберігати конкурентоспроможність навіть у порівнянні з великими торговими мережами, і значно збільшує прибутки. Допомога групи компаній ZAMMLER буде корисною для всіх, хто вже має досвід роботи з товарами з інших країн, і просто по-справжньому неоціненна для тих, хто щойно вибрав для себе цей шлях і робить перші кроки на ньому. Разом із досвідченими брокерами митні послуги перестануть здаватися чимось незрозумілим, а проходження митниці стане звичною, легкою та безпроблемною справою.

Comments