Вибір ідеальної люстри: які вироби все частіше вибирають

Люстри схожі на гарну прикрасу, яка доповнює образ, тільки в цьому випадку мова йде про зовнішню гармонійну складову квартири, або ж вашого будинку. Все більшою популярністю користуються, наприклад, дерев’яні люстри. Користувачі розширюють свій кругозір, дозволяючи собі експериментувати. І це теж правильно.

Люстри з дерева

Вони доповнюють стиль кантрі, вінтаж, лофт, Прованс. Навіть в класичних інтер’єрах можна побачити деякі моделі з дерев’яними елементами. Особливо приємно, коли приміщення стилізують під старовину. Люстри з дерева в цьому випадку виглядають по-справжньому ефектно.

Чимало користувачів переживають про питання безпеки. Наприклад, в дитячу кімнату можна встановлювати такі люстри, чи ні. Насправді, це безпечне рішення, адже деревину для люстр обробляють за допомогою спеціальних розчинів. Завдяки цьому вироби не підтримують вогонь. Головними вимогами до оформлення і облаштування дитячої кімнати, є безпека і екологічність, потім вже йде зовнішнє виконання. Завдяки люстр «Brille» все це з успіхом виконується і дотримується.

1

Сучасні люстри

Є також люстри loft, які виготовляють з дерева, або скла, металу. Такі вироби відрізняються оригінальністю, вони підійдуть не тільки для доповнення кафе, або ресторанів, але і для житлових кімнат.

Їх різновиди дивують. В інтернет-магазині «Brille» можна знайти люстри в стилі лофт таких типів: молекул, павуків, свічок, тубусів, підвісних, і інших типів. Це варіант, який доповнить креативний, оригінальний інтер’єр, без втрати функціоналу, тобто якісно організованого освітлення.

Лампочки для люстри

Якщо у вас є сумніви, які вибрати, тоді враховуйте завжди:

  • потужність;
  • тип лампи;
  • тип цоколя.

Якщо ви цінитель дерев’яних люстр, тоді найкращим варіантом стануть світлодіодні лампи, або енергозберігаючі. Ще один плюс даного вибору – менше споживання електроенергії, лампи такого типу не нагріваються.

Асортимент інтернет-магазину «Brille» приємно вражає. Це люстри, бра, вуличні світильники, світлодіодні світильники, настільні лампи, лампочки та інші вироби, які доповнять інтер’єр вашої квартири, або ж будинку. Перейшовши в https://www.brille.ua/ua/kak-vybrat-lyustru-v-detskuyu/, жителі Полтави перенесуться в інший світ. Вироби дійсно привабливі, заворожують, в кожному з них відчувається своя історія.

Варто також додати, що в наявності у мережі «Brille offline» 25 магазинів по Україні. Це бренд, якому багато хто довіряє, і на це є причини.

1

Comments

.,.,.,.