Властивості і область застосування спрею для охолодження

Іноді виникають ситуації, коли терміново потрібно охолодити якийсь елемент або деталь. Камера для охолодження не завжди може бути поруч, та й не завжди вийти помістити необхідну конструкцію в неї. Зручніше за все використовувати спеціальну хімію, яка призначена для охолодження.

Спрей охолоджувач найкраще підходить для швидкого і якісного охолодження. Випускається зазвичай в балончиках, а придбати можна в магазині інструментів і радіодеталей.

Властивості спрея

Засіб для охолодження має ряд властивостей, без яких його функції не виконувалися б. Спрей не містить розчинників, безбарвний. Здійснює швидке локальне охолодження. Користуватися потрібно акуратно, варто уникати потрапляння на тіло, так як існує ймовірність і небезпеку обмороження. Спрей отримав універсальне застосування.

Універсальний охолоджуючий аерозоль застосовується в різних галузях, в основному для ремонтних робіт. Завдяки його властивостям, можна:

  • вставляти елементи конструкції в вузьке посадочне місце;
  • прискорити процес пошуку дефектів в платі, електричних перемикачах;
  • перевірити працездатність датчиків температури;

Працювати з хімією досить просто: розпилюємо засіб на поверхню елемента і використовуємо за призначенням. Залежно від часу розпилення визначається ступінь охолодження деталі. Зі збільшенням часу, відповідно збільшуємо і температуру охолодження. Максимальна температура, якої можна досягти за допомогою аерозолю, становить мінус 45 градусів. Якщо все правильно застосовувати – речовина абсолютно нешкідлива.

Так як в основному спрей виготовляють в балоні, то і розпорошується він безпосередньо з нього. Але якщо потрібно зменшити площу охолодження, використовують спеціальну трубочку, яка поставляється в комплекті.

Область застосування

Спеціаліст різного профілю і сфери діяльність повинен мати в арсеналі такий аерозоль. Корисно використовувати його під час налаштування схем, які містять термопари або цифрові температурні датчики. Застосовують і для інших деталей, робота яких залежить від температури. Засіб підтримує робочу температуру, і дає можливість уберегти від перегріву і уникнути несправності.

Охолоджуючий спрей розроблений в першу чергу для пристосованим підшипників, поршнів і валів. У медицині такий спрей набув поширення в обробці колб перед їх використанням в дослідженнях.

Не варто забувати про утворення конденсату. У його склад входить спеціальний реагент і коли він випаровується, відбувається охолодження. При боргом застосуванні аерозолі з’являється рідина, тому радимо використовувати спрей невеликими порціями.

Купити охолоджуючий спрей з кур’єрською доставкою можна в нашому інтернет-магазині https://electronoff.ua/. Низькі ціни та висока якість порадує вас. Ми гарантуємо якість нашого товару. Ви можете звернутися до наших фахівців і вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Comments

.,.,.,.