Інтелектуально-духовний відпочинок у Полтаві

Дозвілля кожної людини, її моральний та фізичний відпочинок – запорука успіху в усіх сферах життя. Тож полтавці можуть вважати себе щасливими, позаяк мають можливість потішити себе затишними просторами міста: різноплановими культурними та інтелектуальними осередками, що щиро запрошують усіх охочих на відвідини, пише poltava-trend.in.ua.

Де збагатитися духовно?

Звісно, насамперед це Полтавський театр імені М. Гоголя, який запрошує відвідувачів поринути в естетику життя, відчути на собі перебіг історії та максимально корисно провести час, збагатившись найціннішим – позитивними емоціями. Відрадно, що у духовно багатих стінах відображаються українські постаті (історичні, культурні, побутові історії перебувають у постійному симбіозі). Актори Полтавського театру та інших міст України показують багатогранність культурного, етичного, естетичного, просвітницького надбання, яке усякчасно актуальне для нас, людей третього тисячоліття. Заглибившись у минувшину крізь призму сучасності, відчуваємо себе “людьми з майбутнього”, які дізнаються нове та намагаються бути кращими, вдосконалюватися та досягати вершин. 

Цікавий репертуар, насичений колорит, напружений сюжет – усі ці фактори примножують успіх постановок та дарують глядачам невичерпну естетичну насолоду.

Тож відвідати культурний осередок варто кожному, аби відчути на собі епохальність подій. Корисно та цікаво, що навіть під час карантинних обмежень обласний театр тішить своїх віртуальних глядачів та запрошує до інтернет-мандрівок.

Музей художній відкриває двері…

Полтавський художній музей імені М. Ярошенка – то духовний ореол міста. Синкретичність мистецтв, їхня вічна суголосність розвиває інтелект, духовно збагачує, творчо мотивує. Подібні інтелектуальні та творчі візити – то не тільки духовний відпочинок, проте й збагачення внутрішнього світу, його окрилення та піднесеність.

Такі відвідини лишають пам’ятні відчуття та ключі до розуміння власного Я та Абсолюту.

Полтавська лялька – вічний друг дитини

Для малюків, старших дітей та їхніх батьків цікаво та пізнавально відвідати Полтавський театр ляльок із його цікавою, хоч і нелегкою історією. Ляльковий театр пройшов шлях від тернів до зірок, і сьогодні ми разом із малечею можемо поринути у цікавий світ захоплюючої та фантастичної казки, яка оповідає всі моральні настанови, проповідує все найкраще для майбутніх патріотів.
Захоплююче життя театру і в Полтаві, і в інших містах, і за кордоном засвідчує професіоналізм, креативність та неосяжний талант у творчій справі.

Виклики сьогодення збагатили життя театру та його колективу, тож можна відвідувати театр навіть віртуально, збагачуючи внутрішній світ корисним, розумним, вічним.

Полтавський міський будинок культури як подіум можливостей

Вияви таланту, показ його багатогранності – обов’язкова складова розвитку суспільства. Та за неабиякою майстерність стоїть величезний творчий та професійний вклад професіоналів, тих, хто створює і дегустує справжнє мистецтво слова, голосу, руху, образу тощо.
Творчі відлуння майстер-класів, звітів самодіяльності, вечорів відпочинку, концертних програм дає можливість не тільки розвивати у творчо-духовному річищі, проте й відпочивати.  

Різноманітність образів захоплюють як полтавців, так і туристів з України та світу. 

Полтавська виставкова зала – паркет успіху

Полтавська виставкова зала запрошує до своєї господи талановитих, креативних підкорювачів наукового та творчого олімпу. Політ думки, слова, танцю надає піднесеності, окриленості у пошуці й реалізації своїх можливостей та унікальних талантів. Саме тут можна спостерігати за танцювальними пишними та феєричними турнірами, де підкорювачі хореографії, окрилені творчістю Терпсихори, надихають та естетично захоплюють глядачів.

Побути в “Листопаді” в кожну пору 

Широкі та гостинні обійми палацу дозвілля “Листопад” відкриває двері для всіх охочих поринути в неперевершену естетику творчості, причому насолодитися беззаперечними талантами не тільки українських знаменитостей, але й зірок із різних країн світу. Червоний килим “Листопаду” прокладає дорогу талановитим людям, які збагачують внутрішні порухи душі всім охочим насолодитися великим мистецтвом краси, таланту, грації, умілості, спритності та досконалості. 

Чи можна в Голлівуді побувати?

Можна, відвідавши затишні кінотеатри в Полтаві (їх аж три). Відчути себе головним персонажем як українських, так і закордонних фільмів, побувати у найрізноманітніших куточках країни, пройти найзапекліші та найцікавіші лабіринти долі. 

Світ цікавої та водночас захоплюючої мандрівки сподвигає до роздумів та розуміння законів всесвіту.

В Полтаві є дорога на “Екватор”

Торговельно-розважальний комплекс “Екватор” запрошує на відвідини до свого центрального полюсу, де можна цікаво та насичено провести час як дітям, так і дорослим (катання на ковзанах, роликах), перегляд фільмів тощо. Тут є різноманітні цікавинки для дітей, які переносять відвідувачів у казку. 

Полтавська Ворскла це не тільки річка…

Полтавський футбольний клуб йменується “Ворсклою”, як і однойменна міська річка. Найзапекліші, найважчі, найграндіозніші, найжаданіші матчі відбуваються на цьому футбольному полі. Безліч тріумфальних перемог, позитивних емоцій фанів пережито на знаковому Полтавському полі. Це особлива історія, особливий досвід, особливі емоції, що надовго залишаються у глядачів, котрі вболівають за свою команду, показуючи тим самим єдність та витривалість.

Розвиваємо інтелектуальне чи духовне?

Безсумнівно і перше, і друге, позаяк одне без іншого існувати не може. Відвідуючи подібні різнопланові заклади культури ми, полтавці, збагачуємо себе як індивідуальних особистостостей у різних  сферах життя. Можемо обрати напрям своєї просвіти, аби вдосконалюватися на улюбленому поприщі. Вдовольнятися розкішним, розумним, творчим вогником та невтомною спрагою креативного запалу.

Comments

.,.,.,.