Варіанти планувань квартир в Херсоні

Невідповідна планування може помітно знизити якість життя. Саме тому на цей аспект важливо звертати увагу. В Україні є квартири з різним плануванням. У кожної є свої плюси і мінуси, про які слід знати всім покупцям.

Студія

Це новий формат житла для України. Студії затребувані у молодих людей. Зазвичай їх вибирають в якості першого житла, після якого зазвичай вибирають більш просторий і комфортний варіант.

Студія представлена ​​у вигляді кімнати з позначеними зонами. У ній є функціонально розділені області: кухня, кабінет, спальня. В ізольованому вигляді знаходиться лише невелика прихожа та санвузол. В Україні такого житла не так багато, але поступово воно стає популярним.

Формат студії відмінно підходить студентам, молодим фахівцям, які бажають жити на самоті. А сім’ям з дітьми цей варіант не зовсім зручний.

До переваг студії відносять:

  • Доступну вартість. Це головний плюс студії. Низька ціна пов’язана з невеликою площею.
  • Функціональність. У цьому житло не буде порожнього простору: кожен куточок має своє призначення. Усередині все організовують за допомогою ширм і перегородок.
  • Широкі можливості для створення унікального інтер’єру. Оскільки немає якихось рамок, приміщення можна оформити на власний розсуд. Зі студією можна втілити в реальність різні задумки.
  • Відмінний варіант для одиноких людей. Активним людям студія підходить активним людям, які багато часу проводять поза домом.

При цьому у студії є й недоліки. Один з них – маленька площа. Зазвичай такі квартири становлять 28-29 кв. м. Як виняток представлена ​​нерухомість преміум класу. Ще в студіях виникають проблеми з вентиляцією, звукоізоляцією. Наприклад, при готуванні аромати їжі поширюються у всьому житлу.

Ще таке житло викликає психологічний дискомфорт. Якщо жити в студії вдвох, то дуже скоро відсутність окремої кімнати буде пригнічувати. Також з’являються обмеження по розміщенню меблів і комплектації – переобтяжене приміщення буде негативно впливати на психологічний стан.

Суміжні кімнати

Це найпоширеніший варіант житла в Україні. Хоча назвати його найзручнішим теж не можна. Таке житло має особливу планування: щоб проникнути в одну кімнату, потрібно пройти іншу. Якщо це 2-кімнатна квартира, то в ній не буде свого ізольованого куточка.

Хоча є варіант, де розміщується 1 суміжна і 2 ізольовані кімнати. Кращим рішенням буде використання суміжній спальні у вигляді вітальні. Решта кімнати розподіляються між членами сім’ї.

Відвідати сайт нерухомості слід усім, хто бажає обзавестися власною квартирою. На DOM.RIA публікуються перевірені оголошення. Кожен об’єкт інспектується фахівцем, який документує і фотографує нерухомість на панорамну камеру з оглядом 360 градусів. Сайт займає 1 місце в Україні по нерухомості. Там публікується тільки перевірена інформація.

Европланування

Такий тип планування в Україні з’явився не так давно. У цих квартирах кухня і вітальня об’єднані в одну кімнату. При европланіровке знаходиться хоча б одна ізольована спальня. Якщо ж вона одна, то квартиру вважають «евродвушкой».

При европланіровке знаходяться функціональні зони, тому відсутня зайва площа. Вона використовується раціонально, що дуже зручно. Господарям надається повноцінна вітальня область. Ще квартири з такою плануванням дешевше.

Але важливо враховувати і недоліки. У кухні-вітальні повинна бути потужна витяжка. Ще необхідно вирішити питання з побутовою технікою, адже гучна робота приладів може заважати. Можливо, слід доглянути безшумні пристрої.

Ізольовані кімнати

Цей варіант вважається найбільш комфортним для багатьох українців. У нього майже відсутні недоліки. Житлові кімнати ізольовані, що дуже зручно для сім’ї.

Це планування:

  • універсальна;
  • комфортна;
  • має розділені кімнати;
  • підходить для великої родини.

Вона знаходиться майже в кожній новобудові України. Ізольована планування – найвдаліший варіант серед великої різноманітності житла. В цілому у неї навіть немає недоліків. Їх можна знайти лише в конкретній нерухомості.

Покращене планування

Таке житло має високий рівень комфорту. Але якщо раніше в таких квартирах були незначні зміни, то зараз зводять сучасну нерухомість з різними можливостями. Серед них є квартири з вбиральнями, коморами, додатковими санвузлами.

Приміщення з поліпшеним плануванням оснащено балконом. У деяких є тераси. Ще там обов’язково повинні бути кімнати правильної форми. З недоліків виділяють тільки високу вартість.

Вільне планування

Завдяки сучасним плануванням господарі можуть самі організовувати простір. При вільному плануванні доведеться самостійно створювати перегородки. До обмежень відносять лише санвузол і кухню, де вже встановлені комунікації.

Це надає можливість облаштувати ідеальне житло, покладаючись на свої переваги. Але важливо враховувати, що на такі перетворення потрібно чимало часу і коштів.

Comments