День вуличної музики в Полтаві

Досить масштабним та очікуваним музичним проектом є «День вуличної музики», котрий проходить в нашому місті кожного року. Просто неба, наживо, талановиті музиканти, любителі, початківці цієї справи дарують музику містянам. В цей день, музиканти заявляють про себе. Полтавцям буде вкрай цікаво насолодитися якісною музикою, почути новинки та не тільки. Детальніше про подію розповість Полтава Тренд.

Музичний проект

Цей проект є міжнародним та волонтерським, першозасновником стала Україна. Ідея свята полягає в тому, щоб зібрати талановиту молодь на одній сцені. Вони демонструють різноманітні музичні стилі, забирають ціле місто, грають, співають власну музику. Вона може бути складною, чи легкою, різних напрямків та стилів. Але таку музику зможе зрозуміти кожний.

Самі організатори музичного проекту дуже добре відгукуються про День вуличної музики. Вони вважають це найкращим днем, з чим важко посперечатися.

В цей день Полтава збирає майже півсотні музичних гуртів, має декілька локацій і місті. Свято триває до 22:00. Перепон (з логістикою, наприклад) немає, все проходить завжди досить легко, на позитиві. Підготовка триває здебільшого 3-4 місяці. Досить схвально, що до організації свята часто долучаються підприємства міста, допомагаючи матеріально. Це суттєва допомога, адже гроші необхідні на якісний звук, футболки, їжу, бензин, базові речі. Саме такі дані наводять організатори проекту.

Особливості

Цікаво, що такий захід проходить не тільки по всьому світу, в Полтаві, але й в інших містах України. Одне залишається спільним – це некомерційний волонтерський проект, котрий у всіх містах розпочинається з однаковим бюджетом – 0 грн. Щороку доброчинці вносять благодійні внески, команда музичного проекту проводить колосальну роботу, завдяки якій містяни мають змогу насолодитися святом.

Традиційно свято в Україні проводять в третю суботу травня. Музичний проект є досить масштабним та довгоочікуваним, адже він об’єднує музикантів-професіоналів та аматорів своєї справи. Є різні локації, на одній з них виступатимуть ті, або інші групи. Все залежить від рівня підготовки творчих колективів, від їх репертуару.

Можна багато говорити про цілі, завдання, перспективи, але мета залишається одна. Організатори свята наголошують на тому, що прагнуть, аби один раз на рік містяни мали змогу відкласти всі свої справи, роботу, а змогли прийти на День вуличної музики та відпочити. Гості свята зможуть танцювати та співати, забути про буденні проблеми та запам’ятати цей день, як один з найкращих та найяскравіших в році. Це можливо, тому організатори проекту закликають приєднатися до святкування.

Містяни кожного року спостерігають за зібранням як місцевих гуртів, так і творчих колективів з різних куточків України. Їх об’єднує любов до музики, прагнення ділитися своїми здобутками з українцями. В День вуличної музики все стає можливим, гості свята, однозначно, підуть з нього задоволеними, отримають натхнення та заряд бадьорості.

День вуличної музики в Полтаві

Comments