Полтавський репер Артем Лоїк

Український репер став популярним після участі в музичному шоу «Х-фактор». Він народився в Полтаві, де й почався його творчий шлях. Як молодий хлопець йде до своєї мрії, яких успіхів вже досяг, розповість Полтава Тренд.

Початок творчого шляху

17 жовтня 1989 року народився Артем, він любить повторювати, що в цей день народився і відомий американський реп-виконавець Емінем.

Дитинство було в більшій мірі спортивним, адже юнак мріяв стати футболістом, намагався потрапити в міський футбольний клуб «Ворскла». В підліткові роки Артем почав писати вірші та музику, виражав таким чином свої думки та переживання.

В 2006 році він вступив на будівельний факультет Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, де почав грати в КВН. Трохи згодом він зібрав свою команду «Болт», в якій проявив себе в якості реп-виконавця. Напрямок виступів був гумористичний, тому глядачі одразу ж оцінили талант команди. За фахом Артем Лоїк будівельник-проектувальник.

«Х-фактор» та «Україна має талант»

В першому сезоні національного музичного конкурсу України в 2010 році хлопець вирішив спробувати свої сили. Судді сказали йому «так», після чого репер потрапив в 50 кращих виконавців. Подальша участь в шоу закінчилася, юнака відсторонив «Серьога», котрий порадив реперу підвищити рівень своєї майстерності.

Наступним кроком стала участь в 2011 році в шоу «Україна має талант 3», котре транслювалося на СТБ. Будь-який учасник мав змогу продемонструвати свій талант. Цього разу талановитий юнак дійшов до фіналу, зайнявши почесне друге місце. Нагадаємо, фокусник-ілюзіоніст Віталій Лузкар з Києва переміг в шоу.

Його почали впізнавати, українці полюбили талановитого та простого, щирого хлопця. Після участі в телевізійних проектах, до нього прийшов успіх.

Музика

В кінці 2011 року Артем Лоїк написав свій перший сольний альбом «Мій погляд», записав треки, котрі створив під час участі в телевізійному проекті. Над аранжуванням працював не тільки молодий репер, але й Юрій Каменев. В альбомі слухачі змогли почути сатиричні пісні, їх теми здебільшого політичні. В 2012 році хлопець створив пісню «Зіркова країна», котра одразу отримала скандальну славу, після чого створив свій перший кліп.

Молодий та амбіційний репер з Полтави вирішує кардинально змінити своє життя, вже в 2013 році він заключає контракт з продюсерським центром Григорія Лепса. Артем Лоїк переїжджає до Москви, записує дуети з наставником «Брат нікотин», «Плем’я», виступає в Юрмалі на фестивалі «Нова хвиля». До кінця 2013 року юнак розриває контракт з центром, повертається на Батьківщину.

Творчість

Він пише пісні, приймає участь в різноманітних батлах та веде свій ютуб-канал, на котрий підписана велика кількість глядачів.

Його альбоми: «Мій погляд» (2011), «Поверніть мені мене» (2014), «Зуби» (2015), «За моїм вікном» (2016).

Творчість репера радує фанів, як і його особисте життя. Він одружений, має сина Даниїла та проживає в Києві. Його життя наповнене творчістю, улюбленою роботою та міцною сім’єю.

Лоїк

Comments

.,.,.,.