Зимовий відпочинок в Україні

Є маса цікавих варіантів відпочинку в зимову пору року. Окрім Буковелю, можна купити жд квитки на інші цікаві направлення. Головне, завчасно продумати свій відпочинок, маршрут, місце проживання, тривалість поїздки.

Косино

В зимовий час сюди найбільш вигідно приїжджати, адже Косино є водним курортом. Завдяки йому більшість людей оздоровлюються, приймають різноманітні ванни, джакузі. Багато хвороб лікуються завдяки чистій, корисній воді, але і залишають приємні враження.

Сервіс такого курорту знаходиться на високому рівні, база відпочинку оснащена за допомогою саун, залів, басейнів.

Диканька

Це казкове, достатньо відоме місце, особливо після перегляду фільму, або читання книги «Вечора на хуторі біля Диканьки». Для бажаючих проникнутися містикою зимою – це прекрасний варіант. Тим більш проживання в такому селі хоча б декілька днів, подарує вам спокій, ви зможете насолодитися чистою природою.

В невеликому поселенні міського типу Диканька присутні древні печери, місцеві вірять, що в них жили мудрі монахи. Гості зможуть відвідати садибу Кочубея, котра дивує своєю архітектурою, адже при будівництві використовували зарубіжні проекти. Тріумфальну арку відреставрували в садибі, вона стала символом бувалого багатства.

Саме це місце допомагає краще ознайомитися з біографією відомого письменника М. Гоголя, його таємниці знаходяться тут.

Ізикі

Екологічний туризм, пейзажі, висококласний сервіс – все це приваблює туристів в закарпатські курорти. Сюди часто приїжджають гості не тільки з України, але і з Європи. Село Ізикі відноситься якраз до тих місць, котрі чарують і приваблюють гостей віддаленістю від туристичного центру. В селі присутнє звичне сільське життя, наближене до природи.

На території стоять дерев’яні будинки, присутня лижня траса з підйомниками. В зимовий час можна побачити людей, котрі катаються на санах, санях, конячих упряжках. Велика кількість туристів здійснюють піші прогулянки, насолоджуючись красою природи, спокоєм. Продукті тут натуральні, вирощені в селі.

Обирайте направлення, збирайте компанію друзів, чи кохану людину і відправляйтеся в маленьку подорож по рідній Україні. Завчасно спланувавши відпочинок, ви зможете максимально зручно, без зайвих турбот провести вільні дні. Важливо купити жд квитки завчасно, тоді ви будете впевнені в тому, що своєчасно доберетеся, ще й по низькій вартості.

Відпочинок зимою

 

Comments

.,.,.,.