Кілька порад щодо вибору зимової гуми для автомобіля

Погода радує своєю плюсовою температурою та сонячним теплом незважаючи на те, що вже скоро грудень. Тому, поки не настали морози варто задуматися про зміну літньої гуми на зимову, адже згідно з правилами – це необхідно зробити до того, як температура опуститься до нульової позначки. Оптимальна температура для переходу на зимове “взуття” – від +7 до +5 градусів. У цій статті ми надамо кілька порад щодо вибору шин для вашого автомобіля в холодну пору року.

Яка краще?

Зміна шин – справа витратна, але варта. Особливо, якщо купувати зимові шини на rezina.ua. Адже саме тут кожен зможе підібрати якісну гуму, за низькими цінами, з доставкою в будь-яку точку України та гарантією якості.

Багато власників транспортних засобів можуть задуматися про придбання всесезонних шин – не так “б’є по кишені” і це єдина перевага. Адже “всесезонка” більш оптимальна в теплу пору року, ніж взимку. Навіть найкращі шини не завжди справляються з поганими погодними умовами, особливо під час ожеледиці. Тому, знижується можливість контролю над керуванням автомобіля та, відповідно, над вашою безпекою.

зимняя резина

Зимові шини безперечно краще в усіх аспектах. Але, така гума може бути двох видів:

  • Шипована – краще зчеплення з дорогою в будь-яких погодних умовах. Такий вид ідеально підходить для місцевості, де зими суворі, а комунальні служби не сильно справляються з очищенням доріг. До речі, шипована гума найчастіше має обмеження швидкості (до 130 км/год) та високий рівень шуму під час пересування. До останнього можна звикнути, адже безпека стоїть на першому місці;
  • Не шипована – тут головну роль відіграє малюнок протектора. Саме від нього залежить керованість та “поведінка” автомобіля під час сльоти, ожеледі або в заметах. Відмінним варіантом не шипованої гуми вважають малюнок “липучка”.  ака шина має тонкі прорізи ійвона схожа на шиповані варіанти.

смена шин в сто

Розмір шин

Все залежить від виробника вашого автомобіля (до кожної моделі є рекомендації).

Оптимальним варіантом для зимової гуми буде покупка такої ж, як і літньої (в діаметрі), але допускається похибка в +1-2 см.

У разі підбору діаметра більше необхідного – шина може зачіпати конструкцію машини, а якщо взяти менше – посадка авто стане нижче, що теж дуже ризиковано.

Довговічність

Параметр зносостійкості теж один з найголовніших критеріїв у виборі покришок. Базовим є 100 одиниць, що рівносильно 48000 км пробігу автомобіля. 400 одиниць є найпереважнішим варіантом (пробіг до 192000 км). Звичайно, такі цифри встановлені в ідеальних тестових умовах та реальна зносостійкість ваших зимових шин буде відрізнятися. Але, чим вище цей параметр, тим краще.

Будьте уважні при виборі шин та зверніться на Rezina.ua.

Comments

.,.,.,.