Як придбати авіаквитки за найвигіднішою ціною?

Якісна подорож забезпечується зручним переїздом в місце призначення і сумою, витраченою на квитки. Чим більше грошей піде на дорогу, тим менше залишиться на екскурсії, проживання та нові страви. Саме тому багато мандрівників прагнуть придбати авіаквитки або квитки на інший транспорт за найбільш вигідними цінами.

Чому авіаквитки купують частіше, ніж інші квитки?

Людям, які жодного разу не подорожували на літаку, важко зрозуміти, навіщо витрачати гроші на авіаквитки або час на пошуки найбільш вигідних варіантів. Купити квиток на поїзд чи автобус набагато дешевше і простіше, адже з появою онлайн-платежів навіть не потрібно йти на вокзал і брати квитки в друкованому вигляді. Але ті, хто вже випробував принадність авіаперельотів, з упевненістю заявляють, що кращого транспортного засобу аніж літак годі й шукати. І ось чому:

 1. Економія часу. Для того, щоб переїхати з однієї країни в іншу, іноді потрібно понад 24 години. Ту ж саму відстань літак долає за півтори-дві години. Ті люди, які не хочуть витрачати свою відпустку на переїзди, купують авіаквитки.авіаквитки

   

 2. Фізичний і психологічний комфорт. Якщо ви вибираєте літак, ви одночасно вибираєте і відсутність багатогодинних черг на кордоні, швидке проходження огляду особистих речей, а також наявність зручностей – в кожному літаку є туалет, їжа і привітний персонал.
 3. Ціна. Завчасне бронювання квитків дає можливість придбати їх за ціною в два або три рази дешевше звичайної вартості.

Як купити авіаквитки за найбільш вигідною ціною?

Недорогі квитки найчастіше можна придбати у лоукостера або зі знижкою в різних авіакомпаніях. Зазвичай квитки на літак коштують дешевше перед відкриттям сезону, перед вильотом, а також до і після свят. Якщо ж ви звикли планувати подорож і брати авіаквитки за найвигіднішою ціною, вам допоможе сервіс TripMyDream.

Для пошуку потрібних квитків потрібно:

 1. Вказати в рядку пошуку дати, а також міста відправлення і прибуття;
 2. Вказати вік пасажирів;
 3. Вибрати клас – бізнес або економ;
 4. Вибрати із запропонованих варіантів найбільш вигідний.

Чому більшість шукає авіаквитки саме на TripMyDream?

За допомогою сервісу TripMyDraem ви можете придбати потрібні квитки без необхідності відвідування безлічі сайтів різних авіакомпаній. Крім цього, вам також сподобається:

 • Швидкість пошуку. Всього за мить ви побачите всі доступні пропозиції на обрані вами дати.
 • Зручність. Сервіс робить аналіз інформації з понад 500 джерел і сортує їх за обраними критеріями.
 • Вигода. Сервіс показує встановлені першоджерелом ціни і не стягує комісій за користування.

Comments

.,.,.,.