Як вибрати люстру в зал

До освітлення кімнати слід підходити з максимальною відповідальністю, так як це дуже важливий момент. Для того, щоб змінити і правильно перетворити кімнату, надавши їй багатства, розкішності і елегантності, досить просто підібрати гарну люстру.

Пропонуємо вам кілька рекомендацій, після прочитання яких ви зрозумієте, як правильно підібрати світильник в зал.

Розмір світильника

Підбираючи правильно зіставте його габарити з габаритами кімнати, в якій будете його вішати. Люстра не повинна виглядати занадто маленькою, як і навпаки – не повинна навантажувати інтер’єр своїми габаритами.

Розмір необхідно підбирати з урахуванням наступних параметрів:

  • кількість плечей;
  • кількість ріжків;
  • висота;
  • діаметр.

У дизайнерів інтер’єру є спеціальна формула, за допомогою якої можна розрахувати діаметр люстри. Заснована вона на параметрах кімнати: (довжина кімнати (м) х ширина кімнати (м)) х 10 буде дорівнює діаметру люстри в міліметрах. Наприклад, довжина кімнати 7 метрів, а ширина 5 метрів, тоді діаметр люстри для такої кімнати буде дорівнювати 350 мм.

Стиль

При підборі відповідного стилю люстри, слід взяти до уваги загальний стиль дизайну будівлі. Люстра для залу повинна гармонійно вливатися в інтер’єр кімнати. Асортимент світильників і люстр на сьогоднішній день досить великий. Класична люстра на кілька ламп, з прикрасами у вигляді кришталевих підсвіток або кольорового скла, з бронзовим або металевим каркасом відмінно підійде для залу або вітальні. Світильники з пластиковими, металевими або скляними геометричними елементами підійдуть для приміщення, оформленого в стилях хай-тек і модерн. При створенні еклектичного інтер’єру рекомендується до класичних меблів підібрати світильник в стилі ф’южн. Таким чином, ви зробите інтер’єр більш вражаючим і яскравим.

Тип люстри

Вам так само необхідно визначитися з типом світильника – стельовий або підвісний. Основними критеріями при виборі світильника повинні служити:

  • висота стелі;
  • оздоблення стелі;
  • матеріал покриття стелі;
  • можливість правильно встановити світильник.

Колір люстри

Уважно огляньте кімнату і виділіть “другий” колір в інтер’єрі – такого кольору повинна бути люстра. Це класична порада дизайнерів і вельми умовна. Все залежить від колірної гами і загального концепту в дизайні певного приміщення. Люстра в теплих тонах відмінно підійде для класичного інтер’єру з безліччю деталей, нюансів і текстур.

Красиві люстри зараз доступні всім бажаючим, їх асортимент в магазині вражає. Вибираючи люстру, керуйтеся як порадами дизайнерів, так і власними смаками. Адже саме ви повинні відчувати себе комфортно, вибравши люстру, яка буде радувати погляд, і дарувати захоплення.

Comments

.,.,.,.