Талановитий журналіст талановитий у всьому: полтавець Костянтин Грубич

Костянтин Володимирович Грубич — талановитий журналіст, кар’єра якого розпочалася в рідному місті Полтава. Ще у 6 класі він писав статті для газет, за які отримував небачені для підлітка гроші – по 3 рублі. Так до 10 класу хлопець заробляв гроші журналістикою, і навіть не думав про зміну професії. Костянтин зараз багатогранна особистість — педагог, письменник, food-експерт, телеведучий та чудовий сім‘янин. Далі на poltava-trend.

Творча кар’єра

Костянтин Грубич народився 1968 року у місті Полтава. В шкільні роки активно брав участь у заходах, проявляв здібності до творчості. Костянтин пригадував, як в школі він разом з друзями організував музей дивізії, яка визволяла Полтаву від окупантів, і сам став там директором. Тоді місцева газета “Зоря Полтавщини” написала про музей і ціле абзац про Костянтина. Його настільки вразила ця подія, що хлопець вирішив зробити в майбутньому все, щоб прізвище Грубич частіше з’являлися у ЗМІ. Чоловік не приховує, що в якомусь сенсі піддався власному марнославству.

Його журналістська діяльність розпочалася ще у 14 років.Тоді юнак почав писати статті для місцевих газет. За свої тексти хлопець вже тоді отримував пристойні гонорари. Після школи вступив до Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Щодо фаху юнак не сумнівався — обрав журналістику. 

Після університету його забирали до лав збройних сил, де він не полишав творчу діяльність, працював для газети “Бойовий прапор”. Ця робота дала змогу молодій акулі пера вступити до Союзу журналістів СРСР. Тоді він був наймолодшим членом цієї організації.

Першим телеканалом, на якому Костянтин Грубич спробував себе як журналіст – «УТ-1». Це було у 1989 році, а за 3 роки він став ведучим авторської програми “Клас-юніор-бізнес”. А невдовзі започаткував власне ток-шоу «Вибрики», її було визнано однією з найкращих у своїй царині. У 1997 році журналіст переходить на телеканал “1+1”. Там вів програми “Дитячий сеанс”, “Не всі вдома». На початку 2000-х Грубич спробував себе як репортер, працював у «Телевізійній службі новин». 

Нове відкриття — кулінарія

Злетом його творчої кар’єри вважається програма “Знак якості” на телеканалі “Інтер”, яка почала виходити 2007 році. Там журналіст обіймав посаду керівника і ведучого. Інтерес до цієї галузі кулінарії він ще у 2005 році, тоді він був сценаристом “Шоу смачна країна”. Кілька років поспіль українці прокидалися під програму “Сніданок з 1+1”, де незмінним ведучим протягом року був Костянтин Грубич.

У 2013 році журналіст став кулінарним експертом на шоу “Все буде добре” (телеканал «СТБ»). Галузь кулінарії захопила його настільки, що у 2015 році Грубич створив власний YouTube-канал, на якому періодично виходять відео присвячені українській кухні. Але Костянтин Грубич не полишає і телебачення, з 2018 року вів рубрику польова кухня в «ТСН», з 2022 – програму “Твій день” на телеканалі “1+1”.

На полицях Книжкових магазинів та супермаркетів можна побачити книгу “Смачна країна” Костянтина Грубича, яка вийшла в 2015 році у “Видавництві Старого Лева”.

З 2016 року журналіст працював і на «Громадському радіо», вів програму «Ранкова хвиля». 

Ще однією стороною діяльності Костянтина Володимировича є педагогічна. З 2012 року він викладає в Київському університеті культури та мистецтв на посади старшого викладача. Має звання кандидата наук із соціальних комунікацій.

Особисте життя журналіста

Костянтин Грубич — гарний сім’янин та люблячий батько. Ще в 90-х він на концерті (за іншою версією – на роботі) познайомився із майбутньою дружиною Світланою. Дівчина тоді працювала режисеркою, невдовзі пара одружилася. У 1996 році у подружжя народилася дочка Владислава. А за рік з’явилися двійнята Ольга і Ярослав. 

У 2014 році сім’я пережила трагедію. Невідомий зловмисник на пішохідному переході збив 17-річну дочку Ольгу. Кілька тижнів дівчина пролежала в комі, але стан так і не вдалося стабілізувати, вона померла. Владислава працює на телеканалі “1+1” кореспонденткою, а Ярослав працює у сфері веб-дизайну.

Comments

.,.,.,.