Як вибрати найкращий телевізор для дому?

Переглядаючи улюблені телепередачі або фільми, збираючись всією сім’єю, хочеться, щоб телевізор відповідав вашим вимогам та очікуванням. Бюджет покупки у такому разі також займає не останню позицію. Що ж потрібно знати полтавцям, щоб купити телевізор, який ідеально вам підійде? Прості рекомендації допоможуть у цьому.

Що важливо при виборі телевізора?

  1. Ціна. Потрібно розуміти, що від більшого цінового діапазону збільшується набір функцій, кольоровий спектр, наприклад, і не лише.
  2. Розмір екрану. Звичайно, чим більше екран, тим краще. Але від діагоналі залежить ціна. Якщо ви підбираєте девайс для кухні, тоді достатньо буде 32 дюйми, а для вітальні, наприклад, потрібно придивитися більший пристрій. У спальню найчастіше купують телевізор діагоналлю 42 дюйми.
  3. Яка роздільна здатність екрана. Від цієї властивості залежить якість отриманої картинки. Зараз на ринку представлені FullHD (1920 х 1080), 4K (3840 х 2160), HD (1366 х 768).
  4. Тип матриці. Найкраще порівнювати телевізори з різним типом, щоб відштовхуючись від власних уподобань, комфорту, зробити правильний вибір.
  5. Функція Smart TV вважається дуже корисною, адже надає можливість підключати додаткові гаджети до телевізора, прослуховувати музику, дивитися фільми з інтернету. Додатковою перевагою буде підтримка 3D.
  6. Конструкційні особливості. Переважна більшість телевізорів є плоскими, але представлені і вигнуті моделі. Останні пристрої відрізняються більшою вартістю.
  7. Динаміки. В ідеалі багатоканальна акустика, але в сумі потужність стереодинаміків не повинна бути меншою від 10 Вт. Краще звертати увагу на моделі з двома та більше динаміками.

Як визначитися із вибором телевізора?

Потрібно чітко розуміти для якої кімнати ви вибираєте телевізор, які важливі функції, а які ні, скільки становить бюджет покупки. За ціною виділяють:

  • бюджетні моделі з невеликим екраном та HD-роздільною здатністю;
  • компактні, але якісні моделі із тонкою рамою;
  • дорогі моделі із 4K-екраном.

Де придбати якісний телевізор?

 В інтернет-магазині «ITbox.ua» на полтавців чекає широкий вибір пристроїв різних цінових категорій. Користувачі отримають якісний сервіс, зможуть на одній платформі вибрати й іншу електроніку.

Хороший телевізор — це досить дорога покупка, за яку складно заплатити відразу. Тому онлайн-ресурс надає можливість придбати телевізор у кредит.

Comments

.,.,.,.