Андрій Харченко розповів Poltava Trend про відкриття нового ресторану RnR у Полтаві

У кожного з нас час від часу з’являється бажання прийти додому після трудового дня і не поринати у домашні турботи, а замовити їжу додому та насолоджуватися смачною вечерею за переглядом улюбленого фільму. Смачні суші Полтава тепер можна замовити у новій службі доставки Рок-н-Ролл.

Центр Полтави невеликий та ресторанів небагато, тому знайти вільне місце у хорошому закладі непросто. В даному випадку служба доставки їжі додому дуже актуальна.

Андрій Харченко, директор мережі закладів Рок-н-Ролл, розповів Полтаві Тренд, чому вони вирішили відкрити ще одну філію з доставкою.

“Доставка японської кухні додому та в офіс є найкращим рішенням, коли на порозі з’явилися несподівано гості, ви вирішили влаштувати пікнік або перекушування з колегами на роботі” – говорить у своєму інтерв’ю Андрій.

Ресторан Rock&Roll у Полтаві працює щодня, з 10-ї ранку до 22 години вечора, тому доставити улюблені роли кур’єри зможуть у зручний для вас час.

Рок-н-Ролл – сервіс для тих, хто любить смачну, якісну їжу за демократичною вартістю.

Poltava Trend дізналися у Андрія Харченка про найпопулярніші суші в Рок-н-Ролл

Сучасна на сьогоднішній день популярна смачна страва під назвою “суші” сподобається всім тим, хто любить поєднання рису, риби та овочів. Ситна і водночас легка страва. Її можна скуштувати як на сніданок, так на обід та вечерю.

Серед великого асортименту є ті позиції, які замовляють частіше, ніж інші:

  • Каліфорнія
  • Філадельфія

Саме ці роли користуються великою популярністю. Пояснити це можна ідеальним поєднанням всіх компонентів, що входять до їхнього складу. Незважаючи на те, що ці два види ролі готують за класичним рецептом, директор ресторану RnR розповів Poltava Trend, що в їхньому ресторані можна спробувати різні варіації кожного з них і рекомендує не зупинятися на класиці.

Також є можливість скуштувати кілька різних варіантів відразу, замовивши сет із ролів. Так ви зможете заощадити близько 25%.

Рок-н-Ролл у Полтаві також готовий радувати своїх замовників різними акціями, знижками та бонусами. З кожним новим замовленням ви отримуєте на свій бонусний рахунок бали, де 1 бонус = 1 гривня. При накопиченні бонусних балів до 150 гривень ви можете обміняти їх на будь-які страви з меню.

Новий ресторан з доставкою у Полтаві – це демократична вартість, широкий асортимент, високий сервіс та оперативна доставка.

Comments

.