Що робити якщо зламався iPhone: вибір сервісного центру та запчастин

iPhone одні з найкращих смартфонів, і це підтверджується постійною кількістю прихильників цих девайсів. Причин цьому декілька: ці телефони надійні, зручні в користуванні, з продуманим інтерфейсом, в них втілені останні технічні досягнення. До того ж вони рідко ламаються по причині заводського браку. Але від поломок з вини користувача чи збігу обставин не застраховані.

Це стосується і найкращих моделей в лінійці Айфонів – Pro Max. На відміну від інших моделей, ці смартфони великі та громіздкі, їх інколи незручно тримати, тому падіння –  один з найрозповсюдженіших випадків, що призводять до поломки телефону. Якщо ваш iPhone 12 Pro Max потребує ремонту доведеться звернутися до професіоналів. 

Техніка Apple відрізняється тим, що є мало придатною до самостійного ремонту – нероз’ємний корпус, дорогі оригінальні комплектуючі. Тож краще довірити телефон майстру, щоб в результаті отримати працюючий пристрій, а не брухт.

Найчастіші причини поломок iPhone

Так як найчастіше телефони страждають від падіння, тож ремонту можуть потребувати крихкі елементи: переднє скло або й вся сенсорна панель, задня кришка, камери. 

Ще однією причиною поломок є падіння в воду. І хоча Iphone мають високий ступінь захисту від вологи, але інколи теж потребують звернення в сервісний центр. Відкладати його не варто, адже чим швидше ви звернетеся, тим швидше майстер зможе розібрати та просушити девайс, що дозволить уникнути проблем в майбутньому.

Навіть якщо смартфон не зазнавав пошкоджень, проте після тривалої експлуатації його батарея втратить початкову ємність і в результаті буде швидко розряджатися. Це не брак чи недолік – це особливість акумуляторів: в них є свій ресурс роботи. Тож через певний час з цим питанням до сервісного центру доводиться звертатися всім власникам iPhone.

Які комплектуючі обрати для ремонту

Ремонт Айфона справа дорога: сам смартфон не дешевий, а, отже, і комплектуючі до нього у відповідній ціновій категорії. Проте ви завжди можете обрати між оригінальними запчастинами і аналогами. Оригінальні дорожчі, але це заводська якість Apple. А ось аналоги бувають різні: від дуже якісних, що нічим не поступаються оригінальним, до явного китаю. Як би не хотілося зекономити, проте обирати варто лише між оригінальними запчастинами і аналогами хорошої якості – без цього смартфон вже важко буде вважати справжнім Айфоном.

Як обрати сервісний центр

Є багато майстерень, які пропонують послуги по ремонту iPhone, але не всі надають якісні послуги. Щоб обрати правильну компанію, зверніть увагу чи відповідає вона наступним критеріям:

  • прозора цінова політика. Одразу називають ціну або ціновий діапазон послуг
  • чіткі терміни ремонту. Зазначають, за який час будуть проведені роботи
  • турбота про зручність клієнта. Є контактні номери телефонів для консультації, надаються послуги пересилання, без необхідності приходити в офіс
  • пропонують вибір запчастин: оригінальні чи аналоги  

Comments

.