Сережки з перлами: правила носіння

Сережки з інкрустацією перлів — класичні дорогоцінні аксесуари, які по праву заслужили на увагу всіх ювелірних майстрів і жінок світу. Прикраси із перловою інкрустацією можуть стати основою для стриманого ділового образу або трендового кежуал-аутфіту. Сережки з перлами на  zolotoyvek.ua представлені у великій кількості, тому підбере для себе вироби як елегантна жінка середнього або старшого віку, так і молода молода дівчина зі ще не усталеним стилем. Єдина проблема, яка часто наздоганяє жінок, — як носити сережки з перлами і не виглядати старомодно. Розкажемо далі у статті.

Носимо сережки з перлами у 2021 році

Деякі люди впевнені, що перли – прерогатива жінок у віці. Але сучасні тренди диктують інші правила. Як кажуть ювелірні стилісти: перли завжди мають рацію! Цей мінерал – символ чистоти, елегантності та розкоші. І йому потрібен благородний метал під стать: золото, срібло чи платина. Розкішний перламутровий блиск відтіняє колір благородного металу – і тандем загалом виглядає гармонійно.

Коли ви створюєте аксесуари з сережками з перлинними вставками, головне — не перестаратися. Якщо одягнете відразу сережки, браслет, кольє з підвіскою, аксесуар на голову, це буде виглядати недоречно і буде максимальний несмак. Будьте стримані та вибирайте для однієї аксесуарної групи максимум 3 різних прикрас, витриманих у єдиному стилі.

Забобони та прикмети: як носити сережки з перлами

Перли — лідер серед мінералів із забобонів. Камінь оповитий різними прикметами та забобонами, які розповідають, як правильно носити перли в прикрасах. Згідно з такими народними засадами, на весілля сережки з перлами дарувати і одягати не можна, інакше в шлюбі буде пролито безліч сліз. Також не можна носити перли незаміжнім жінкам, звідси й пішла асоціація з приводу того, що перли пасують лише жінкам середнього та старшого віку, а на юних дівчатах виглядає старомодно. Але у 2021 році ми розвінчуємо міфи — і носити перли може будь-яка жінка незалежно від віку та соціального статусу.

Як ставитись до забобонів — особиста справа кожного. Ви можете поставитися до цього поблажливо, посміхнутися і пройти далі, а можете беззастережно вірити прикметам та носити прикраси з урахуванням народної думки. Так чи інакше, робіть обдуману покупку аксесуарів, звертайтеся до ювелірного будинку Золотий Вік, який працює в ювелірній сфері понад 21 рік. Тут знайдуться сережки із перлами стриманого та мінімалістичного вигляду, а також аксесуари на урочисті заходи.

Comments

.