Як гуртуються полтавці в спільній боротьбі: громадські ініціативи містян

З кожним днем ми все більше переконуємося, що на кожну дію є сильніша протидія. Це все завдяки небайдужим людям та волонтерам з чіткою громадською позицією. 

Понад тиждень міський та міжміський транспорт, повідомляє сайт poltava-trend.in.ua, тимчасово припинив курсування через нестачу пального. Працюють зараз лише тролейбуси, які не встигають вчасно перевозити всіх охочих. Так з’явилася ініціатива #Підвезу. Водії, які їдуть в своїх справах та хочуть долучитися, мають прикріпити до лобового скла власноруч зроблену табличку з цим надписом. Так їх попутники матимуть змогу побачити, що водій пропонує їх довести по дорозі. А люди мають змогу вчасно добиратися до роботи. 

Збирати кошти на армію треба оригінально

На 80 день війни збір коштів для ЗСУ стає для кожного волонтера випробуванням оригінальністю та винахідливістю. Адже численні реквізити для збору коштів вже губляться в потоці зборів та інформації, і ризикують бути не просто не побаченими. Нині треба приваблювати інтерес суспільства іншими шляхами. Волонтерська організація “Ми готові. Полтава” запустили онлайн-аукціон “Полтава в дєлє” з незвичайними лотами. Всі виручені кошти відправлять “Батальйону небайдужих”, вони підуть на закупку тепловізорів та військового спорядження хлопцям з передової. Відповідний пост з’явився 13 травня в телеграм-каналі “Ми готові. Полтава”. Торги за перший лот проводились в коментарях до цього посту. Лотом стала ігрова футболка ФК «Ворскла» з автографами футболістів, розмір XL. Початкова ціна була 1300 грн. Торги тривали дві доби, переміг полтавець Максим, який викупив футболку за 6 600 грн. 

Не футболками “Воскли” єдиними. Волонтери з ”Ми готові. Полтава”. Запустили виробництво і продаж бавовняних патріотичних футболок. Функціонує навіть сайти де ви можете обрати до смаку та зробити замовлення: https://www.go-fuck-yourself.com.ua/. Ціновий формат їх від 500 грн до 1000 грн.

А головне, абсолютно всі вторговані кошти йтимуть на потреби ТрО та ЗСУ. За тим же принципом активісти створили стікерпак “на злобу дня”, там є наліпки присвячені паляниці, Гадяцькому сафарі та іншим мемам. Придбати їх можна в книгарні “Зміст” за адресою вул. Небесної сотні, 12. Вартує один стікерпак 50 грн, але чайові також вітаються.

Організатори полтавського дозвілля також долучаються до збору коштів

Хлопці з комедійного гурту “Квадрат шоу” за виступ зібрали 10 тис. грн. Ці гроші передані громадському рухові «Оборона Полтави» на підтримку ЗСУ та ТрО. А 18 травня полтавські митці чекають на всіх охочих в ТРЦ «КИЇВ», АРТСІТІ з концертом та презентацією спільної пісні “Все, що є Україна”. Майже 40 полтавських співаків та співачок об’єдналися разом в культурній боротьбі: піднімають дух та збирають кошти на потреби армії. Квитком на захід буде купюра будь-якого номіналу, інформують організатори. 

Такі чудовы проекти покликані привернути увагу та ні на секунду не припиняти збір коштів для наших хлопців. Перемога настане лише тоді, коли ми всі спільно працюватимемо заради неї. 

Comments