Навіщо полтавчанам купувати телефони марки Samsung? Переваги моделей

Кожен раз, коли виходить новий смартфон, всі кидаються його купувати. Новий телефон завжди буде працювати швидше і ефективніше. Однак гарний пристрій чи поганий залежить від того, як він буде функціонувати після декількох років володіння. Наприклад, люди зазвичай не хочуть купувати товари азіатських брендів, таких як телефон Самсунг. Хоча ціна їхнього продукту нижче, але і якість не менша у порівнянні з іншими конкурентоспроможними продуктами.

Краще інноваційне обладнання

Samsung – одна з найбільш інноваційних компаній у світі, що випускають телефонне обладнання. Вони роблять одні з кращих процесорів, камер і дисплеїв. Високоякісні смартфони Samsung завжди оснащені передовими технологіями. У кожному своєму флагмані Samsung розсуває кордони, надаючи найкраще обладнання – пам’ять, оперативну пам’ять, процесор і інші важливі комплектуючі.

Потрібні «плюшки» від Самсунг:

  • Підвищений термін служби батареї
  • Багато програмного забезпечення
  • Хороша система управління температурою
  • Відсутність помилок у системі
  • Оновлення «нутрощів» телефону

Samsung – перша компанія, яка представила вигнутий екран на своєму телефоні. Наприклад, Galaxy Note Edge. А також є одним з перших брендів, які почали масово продавати OLED-дисплеї, надавати датчик відбитків пальців, датчик серцебиття і сканер райдужної оболонки ока. Флагманський телефон Samsung також є водонепроникним і має вбудовану функцію бездротової зарядки. Можна навіть вставити додаткову карту microSD, що неможливо на iPhone. Всі пристрої високого класу мають NFC.

самсунг

Корисні функції

Samsung завжди намагається забезпечити на своїх телефонах кращі програмні функції. Наприклад, у спадному меню зверху є всі необхідні ярлики – Wi-Fi, Розташування, Bluetooth, Ліхтарик, Режим польоту тощо – які користувачі юзают постійно.

Ви можете легко відобразити екран телефону Samsung за допомогою кабелю MHL на свій телевізор (будь-який телевізор з входом HDMI) або проектор, що дуже корисно для проведення презентацій. Смартфони поставляються з вбудованим додатком для запису ігрового процесу. Кожна програма в Google AppStore записує тільки екран, але не може записувати внутрішній звук. Однак додаток для запису ігрового процесу Samsung може записувати екран з вбудованим звуком. Це дуже корисно для тих, хто хоче записати свій ігровий процес і поділитися ним на Youtube, Facebook.

За допомогою програми Samsung Mobile Print ви можете підключитися до будь-якого бездротового принтера Samsung і друкувати прямо зі свого телефону, минаючи комп’ютер. Ви також можете використовувати його в якості екрану Gear VR. Samsung поставляє свої флагманські телефони з кращим у світі дисплеєм. Отже, телефони Samsung – кращий варіант для екрану VR.

Comments

.,.,.,.