Чи є iPhone 7 виправданою покупкою у 2020 році для полтавців?

IPhone 7 був анонсований і випущений у вересні 2016 року, тобто минуло вже майже чотири роки з моменту його існування. Спеціальна версія червоного iPhone 7 була випущена трохи пізніше – в березні 2017 року. Однак деякі середньостатистичні смартфони вже застаріли би за такий тривалий час. iPhone 7 як і раніше популярний як у полтавчан, так і українців загалом.

Флагман на тривалий час

Коли у 2016 році Apple оголосила про випуск iPhone 7, це у підсумку склало майже 80% ринкового прибутку всіх смартфонів компанії. Ця версія також залишилася найбільш продаваним пристроєм і в 2017 році. Apple припиняє продаж iPhone 7 у вересні 2019 року. Якщо ви зацікавлені в його купівлі, на щастя, ви все ще можете придбати Айфон 7 у Києві, або ж, перебуваючи у будь-якому іншому населеному пункті України, в тій же Полтаві, замовити через онлайн-магазин.

Власне, повертаючись до переможної популярності цього смартфона, є причини такого успіху. IPhone 7 дуже добре спроектований, тому зміг витримати традиційний галас навколо Apple навіть після трьох років випуску. Пропонуємо детально обговорити, чи буде iPhone 7 як і раніше відмінним вибором у 2020 році?

Зовні iPhone 7 виглядає аналогічно більш ранньому поколінню, тобто iPhone 6s і iPhone 6s plus, і володіє такими ж розмірами і габаритами, але має деякі візуальні і численні істотні внутрішні зміни.

Чим може похвалитися смартфон?

  1. Комплектація: переднє скло, алюмінієвий корпус.
  2. Розміри: 138,3 x 67,1 x 7,1 мм.
  3. SIM-карта: нано-SIM.
  4. Вага: 138 г.

айфон

Корпус iPhone 7 став водо- і пилонепроникним, тому може врятувати телефон від дощу, бризок і занурення у воду на короткий час (Apple не дає гарантії на пошкодження водою, тому краще дотримуватися обережності).

У iPhone 7 немає фізичної кнопки Home. Він був замінений «твердотільною», чутливою ​​до тиску, кнопкою. Дисплей на 25% яскравіше і забезпечує широкий колірний діапазон для більш якісних, реалістичних кольорів.

Процесор A10 Fusion працює на 40% швидше, ніж попередні iPhone і багато новітні смартфони. Він має два високопродуктивних ядра для системних задач, які працюють на одну п’яту потужності, щоб заощадити заряд батареї для невеликих завдань.

У iPhone 7 є другий 56-міліметровий ширококутний об’єктив для функції подвійної камери, яка підтримує краще оптичне збільшення. Він також містить новий режим портрета з малою глибиною різкості, в якому використовуються два об’єктива для розтягування портрета при розмитті фону.

З поліпшеннями процесора, iPhone 7 також пропонує хороший час автономної роботи.

IPhone 7 – дивовижний пристрій, чия існуюча ціна невисока. Полтавчани, якщо ви шукаєте гарний, надійний і менш дорогий пристрій, iPhone 7 – відмінний вибір.

Comments

.,.,.,.